• 0

Корж запропонував низку інноваційних проектів для Черкащини

Корж запропонував низку інноваційних проектів для Черкащини30 вересня в стінах Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького на Інвестиційний форум зібралися керівники господарств, голови районів та міст Черкаської області. На розгляд широкого кола спеціалістів народний депутат України Віктор Корж запропонував низку інноваційних проектів, які цілком реально впровадити у регіоні, що допоможе не лише створити нові робочі місця, а й підняти економіку області, підвищити рівень здоров’я людей різних вікових груп. Організував форум Комітет регіонального розвитку, нещодавно створений кандидатом у народні депутати України Віктором Коржем.
Зокрема було презентовано проекти у чотирьох напрямах: сільське господарство та тваринництво, вирощування екологічно чистих продуктів, створення на території області сучасних центрів реабілітації здоров’я. Першим кроком до реалізації цього проекту стане відкриття 300 центрів профілактики сколіозу в Черкаському, Канівському та Золотоніському районах.
Але родзинкою форуму стала презентація проекту створення історико-тематичного парку міжнародного рівня.
– Не потрібно розглядати проекти стосовно оборонного комплексу, стосовно комп’ютерних технологій, – сказав під час відкриття форуму Віктор Корж. – Пріоритети Черкащини – у площині інвестицій у здоров’я, сільське господарство, вирощування органічної продукції, використання унікальної культурної спадщини, географічного розташування.
Унікальний історико-культурологічний комплекс займатиме площу в 200 гектарів та моделюватиме історичний торговий шлях «із варяг у греки». Заплановано будівництво понад 30 павільйонів, які представлятимуть культуру різних країн, готельних комплексів, виставкових холів тощо.
– Вкладати кошти в будівництво парку виявили бажання іноземні інвестори, зокрема швейцарські та французькі, – розповів керівник робочої групи з втілення проекту Борис Богуславський.
Існування такого комплексу на території Черкащини створить додаткові 10 000 робочих місць. Парк буде унікальним у всьому світі, тож привабить значну кількість туристів. Ідея проекту належить народному депутату України Віктору Коржу.
– Цей проект матиме і значний соціальний ефект, – відзначив Віктор Корж. – Він відкриє широкий простір для творчих ініціатив людей, економічний ефект буде колосальним. Створення такого культурно-історичного комплексу дасть суттєвий поштовх для розвитку виробничої та соціальної інфраструктури регіону.
Створення на території Черкаського регіону комплексу «Торговий шлях із варяг у греки» відповідає рішенню ЮНЕСКО (1990) щодо пошуку нових форм у розвитку культурного діалогу між країнами й народами.
31.08.2012 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter