• 0

У квартирі Луценка конфіскували все, крім чайника і одягу

У квартирі Луценка конфіскували все, крім чайника і одягуВ квартирі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка провели опис майна, що підлягає конфіскації, за рішенням суду.
Про це розповіли в штабі Луценка.
"У минулий четвер додому до екс-міністра заходили співробітник виконавчої служби з колегою зі служби реалізації конфіскату і в присутності понятих провели опис", - розповіли в штабі.
На цей момент вдома екс-міністра на Старонаводницькій вулиці була дружина Ірина, старший син Олександр і адвокат Оксана Дитинко.
Найдорожче, що потрапило в список конфіскату – вживана побутова техніка, кілька вовняних килимів і золоті ланцюжки його дружини Ірини Луценко, а також всі меблі: ліжка подружжя та двох синів, кілька шаф, тумбочки, стінка, люстри у всіх кімнатах, шкіряний диван, кілька столів, крісла, стільці та різні статуетки, що не мають особливої цінності.
Також описали всі кухонні меблі з вбудованою технікою, всі табуретки, кілька телевізорів і програвач CD-дисків. Під конфіскацію потрапили також всі картини, хоча, за словами Ірини Луценко, їм ціна - кілька сотень гривень.
Не стали описувати тільки репродукцію картини Рєпіна "Запорожці пишуть листа турецькому султану" через те, що там замість осіб писаря і козаків зображені Луценко і його соратники.
З комп'ютерної техніки дружина політика підготувала для конфіскаторов тільки старий ноутбук, який не раз побував в ремонті. Сім'я стверджує, що інших комп'ютерів у них ніколи не було.
"Навіть марку бойлера у ванній акуратно відзначили. Всі описані речі були скрупульозно сфотографовані, щоб сім'я нічого не підмінила", - розповідають в оточенні екс-міністра. З техніки пощадили тільки електрочайник. А ось одяг політика - його костюми і взуття, навіть не дивилися.
"Ми зараз готуємо позов до виконавчої служби, щоб оскаржити список, складений конфіскаторами. У вироку суду написано, що підлягає конфіскації майно Юрія Луценка, а не його сім'ї. А більшість предметів, які описали, нажиті спільно в шлюбі", - заявив адвокат Луценка Ігор Фомін.
Як відомо, раніше дружина Луценка заявила, що готова до конфіскації, яка передбачена вироком Печерського суду.

gazeta.ua
30.08.2012 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter