• 0

ЦВК таки вирішила викреслити Тимошенко і Луценка із бюлетенів

За інформацією УП, в тексті виборчого бюлетеню не буде прізвищ Юлії Тимошенко та Юрія Луценка, які були включені в список партії "Батьківщина", але не зареєстровані кандидатами.
Про це повідомив заступник глави Центральної виборчої комісії Андрій Магера у коментарі журналістам, спростовуючи свою попередню заяву.
"Ми передивилися більш уважно стенограму засідання - у формі виборчого бюлетеню цих трьох осіб не буде", - сказав він.
За його словами, у відповідній постанові ЦВК буде посилання на попередні дві постанови комісії, одна з яких стосується відмови у реєстрації Тимошенко і Луценку кандидатами у депутати, а друга - відмови у реєстрації лідера партії "Громада" Павла Лазаренка.
Він зазначив, що до бюлетеню буде включено перших п’ять осіб, зареєстрованих ЦВК.
Магера зазначив, що питання присутності Тимошенко, Луценка та Лазаренка з’ясовувалося у режимі наради.
"Виникло непорозуміння, як ми з’ясували на нараді, мета тих змін до преамбули постанови була нерозривно пов’язана з додатком (саме додаток визначає форму та текст виборчого бюлетеню)", - пояснив він.
Заступник глави ЦВК також зазначив, що рішення ЦВК було ухвалено не одностайно.
"10 членів комісії підтримали рішення, а троє - утрималися. Але, як на мене, рішення прийнято. Але дійсно виключати якесь оскарження неможливо", - наголосив він.
Як відомо, ЦВК на засіданні затвердила текст і форму виборчого бюлетеня для голосування в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на парламентських виборах.
30.08.2012 10:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter