• 0

Губський вивчав проблеми освіти й місцевого самоврядування Черкащини

Під час робочої поїздки Губський Богдан Володимирович ознайомився з проблемами освіти та місцевого самоврядування Черкащини.
Сфера освіти та місцевого самоврядування залишаються одними з пріоритетних напрямків діяльності народного депутата Богдана Губського. З черговою робочою поїздкою він відвідав села Софіївка та Свидівок Черкаського району , Лукашівка та Броварки на Золотоніщині та місто Черкаси.
Станом підготовки навчальних закладів Черкащини перед першовереснем продовжує цікавитись народний депутат України Губський Богдан. Народний обранець не новачок в даній галузі – не перший рік він реалізує на Черкащині освітні програми «Розумна дитина» та «Школа майбутнього», та є автором багатьох законопроектів, спрямованих на захист та підтримку галузі освіти України в цілому, та Черкащини зокрема.
Тож і чергова робоча поїздка парламентарія була покликана вивчити та вирішити проблеми освіти та місцевого самоврядування Черкащини.
Колективи дитсадків сіл Свидівок та «Лісова пісня» в Черкасах візитом народного депутата задоволені –завідувачка ДНЗ (ясла – садок санаторного типу) № 74 «Лісова пісня» в Черкасах Валентина Прокопенко на зустрічі з народним депутатом підкреслила, що відвідини можновладцями закладів дошкільної освіти, зокрема, їх дитсадочка – рідкість. «Дуже приємно, що депутати звертаються, щоб підтримати, вивчити наші проблеми і в подальшому їх вирішити, - говорить пані Валентина. - Тим більше, що Губський – не вперше в цьому дитсадочку, і частина проблем, завдяки його сприянню, вже вирішена».
Загальноосвітня школа № 6 міста Черкаси – особлива, адже в ній навчається найбільше в місті дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Народний депутат зустрівся з педагогічним колективом, обговорив існуючі проблеми та проінформував вчителів про свої депутатські ініціативи в галузі освіти – а це і збільшення дотації на харчування учнів, і запровадження обов’язкової ставки медсестри в кожній школі, і урівняння матеріальних виплат вихователям та технічному персоналу закладів дошкільної освіти.
Губський вивчав проблеми освіти й місцевого самоврядування Черкащини

А щоб активне дозвілля школярів і дошкільнят стало змістовним та проходило на свіжому повітрі нардеп дбає, реалізовуючи власну програму «Здоров’я нації». В її рамках Губський вважає за потрібне не лише цікавитись безпосередніми проблемами місцевої медицини, а й станом спортивних майданчиків. Цього разу на запрошення громади мікрорайону «Луначарський» парламентарій відвідав один зі спортивних майданчиків по вулиці Галана. Тож невдовзі спортмайданчик, який до цього знаходився в аварійному та занедбаному стані, буде в оновленому форматі приймати юних спортсменів та просто любителів здорового способу життя.
Не новиною є для депутата і вирішення проблем місцевого самоврядування – як великих населених пунктів, так і маленьких, віддалених сіл. Вчора Богдан Губський став активним учасником знаменної для села Софіївка Черкаського району події – в місцевій амбулаторії відновили водопостачання. За словами завідуючої амбулаторією загальної практики сімейної медицини Лідії Іванченко, ця проблема не давала спокою місцевій громаді більше ніж півроку. І ось тепер, як і передбачають санітарно – гігієнічні норми, амбулаторія та її відвідувачі – з водою.
У Броварках Золотоніського району народний депутат не вперше – на запрошення сільської громади бував вже тут і 9 травня, вручав сельчанам прапор Перемоги, що зараз зберігається в місцевому музеєві пам’яті поколінь. Ось і тепер відвідав село, привітав мешканців з Днем села.
Також в православне свято Успіння Пресвятої Богородиці Богдан Губський відвідав церкву в селі Лукашівка на Золотоніщині. Сільському храмові понад двісті років, він насьогодні потребує ремонту. А ще в ньому зберігається чудотворна ікона Пресвятої Богородиці, яка, за словами отця Стахія, місцевого священнослужителя, час від часу восени мироточить.
Губський вивчав проблеми освіти й місцевого самоврядування Черкащини


29.08.2012 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter