• 0

Губський виступив з ініціативою підписання Меморандуму про чесні вибори

Народний депутат України Богдан Губський звернувся до всіх кандидатів в депутати, які зареєстровані по Канівському мажоритарному виборчому округу №197, підписати Меморандум про чесні вибори. У своєму зверненні Богдан Губський відзначив, що вибори до Верховної Ради України, які відбудуться 28 жовтня 2012 року мають особливе значення для подальшого розвитку нашої держави. «Це тест на збереження в країні демократичних цінностей, законності, можливості вільного волевиявлення і відкритості виборчого процесу»,- наголосив парламентарій. Питання недопущення фальсифікацій та забезпечення чесного і прозорого підрахунку голосів набуває особливого значення.
Також народний депутат відзначив, що, на жаль, події останніх місяців продемонстрували, що брудні методи і прийоми ведення виборів по Канівському мажоритарному округу №197 набувають все більшого розмаху – реєструються двійники-клони, поширюються брудні наклепи, розповсюджуються анонімні листівки компрометуючого змісту. Таким чином дискредитується сама суть і зміст демократичного механізму виборів.
З метою забезпечення чесного і вільного волевиявлення громадян, недопущення фальсифікацій і забезпечення справедливого підрахунку голосів й ініціюються підписання даного Меморандуму.
Підписуючи Меморандум, кандидати в депутати, які балотуються по Канівському мажоритарному округу №197, таким чином публічно підвереджують свої наміри проводити кампанію виключно у відповідності з вимогами діючого виборчого законодавства і Конституції України.
Богдан Губський відзначив, що текст Меморандуму буде наданий кожному з кандидатів, і він звертається до всіх кандидатів оприлюднити свою позицію щодо підписання Меморандуму у засобах масової інформації. Текст меморандуму додається.

Меморандум про чесні вибори між кандидатами, що балотуються у народні депутати по Канівському виборчому окрузі №197

Враховуючи суспільну значущість виборів до Верховної Ради України, які відбудуться 28 жовтня 2012 року, набуває особливого значення питання недопущення фальсифікацій та забезпечення чесного і прозорого підрахунку голосів.
Нинішня виборча кампанія - це тест на збереження в країні демократичних цінностей, законності, вільного волевиявлення і відкритості виборчого процесу.
Підписуючи цей Меморандум, ми, кандидати в депутати, які балотуються по Канівському мажоритарному округу №197, публічно підтверджуємо свої наміри проводити кампанію виключно у відповідності з вимогами діючого виборчого законодавства і Конституції України.
Наша спільна мета - зупинити негативні процеси, забезпечити проведення чесних і прозорих виборів народних депутатів України по Канівському виборчому окрузі.
Усвідомлюючи відповідальність перед громадянами, які мають зробити зважений та усвідомлений вибір надзвичайної ваги, постає питання чесності та порядності виборчої поведінки кожного, хто претендує на мандат народної довіри.
Всі підписанти Меморандуму беруть на себе зобов’язання:
- Неухильно дотримуватися положень Конституції України, норми виборчого законодавства на всіх етапах виборчого процесу.
- Не поширювати завідомо неправдиві відомості та недостовірну інформацію.
- Будувати взаємовідносини між суб'єктами виборчого процесу на принципах рівноправності і взаємної поваги.
- Строго слідувати морально-етичним нормам, не допускати дій, які принижують честь і гідність суб'єктів виборчого процесу.
- Не допускати будь-яких спроб тиску на громадян, засоби масової інформації, представників різних політичних сил та бізнесу.
- Всіма законними способами забезпечувати контроль за недопущенням на Канівському мажоритарному виборчому окрузі №197 порушень в ході голосування виборців на виборах до Верховної Ради України, які відбудуться 28 жовтня 2012 року.

Народний депутат України
Богдан Губський
23.08.2012 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter