• 0

Митрополіт Софроній благословив Віктора Коржа на передвиборчу кампанію

Митрополіт Софроній благословив Віктора Коржа на передвиборчу кампаніюКандидат в народні депутати України Віктор Корж разом з черкащанами взяв участь у богослужінні з нагоди великого християнського свята — Медового Спасу, що в церковному календарі називається днем семи мучеників Маккавеїв. Віктор Корж привітав всіх прихожан зі святом та побажав всім миру, злагоди та добра.
Окремо відбулась зустріч Віктора Коржа з Митрополитом Черкаським та Каневським Софронієм, в ході якої обговорювались актуальні питання духовного виховання населення, як основи морального відродження українського суспільства. В ході зустрічі Митрополіт Софроній благословив Віктора Коржа на служіння людям, добрі справи та передвиборчу кампанію, побажавши йому сили та мудрості у всіх справах.
«Я люблю тих, хто любить Україну. Своєї позиції не приховую ні від кого. Слава Богу, 20 років уже стоїть незалежна Україна. Значить має бути й українська незалежна церква. Нічого злого в цьому немає і вішати ярлик націоналістів ні на кого не треба. Любити свою землю повинен кожен, і Бог йому допоможе», - сказав митрополит Софроній.
20.08.2012 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
23:00 23.08.2012 Oksana_Kolisnyk:
Та тут не Корж ньюзмейкер, а Преосвященніший і Прешанованіший Владика Софроній. А Корж - так собі... Господь Бог - він усе бачить і чує. І те, що перед телекамерами, і те, що поза кутками.
09:52 22.08.2012 CompyT:
Публічно помолився, то нехай публічно і сповідується, а ми послухаємо.