• 0

Ліга підприємців області вітає Петра Душейка з днем народження

Ліга підприємців області вітає Петра Душейка з днем народження Шановного колегу, депутата Верховної ради ІІ скликання, почесного голову асоціації сільськогосподарських виробників Чорнобаївського району, президента федерації греко-римської боротьби Черкаської області Петра Григоровича Душейка щиро вітаємо з Днем народження! Бажаємо наснаги та успіхів в його наполегливій праці на користь незалежної української держави та майбутнього молодих українців !
З повагою, Ліга підприємців області
26.07.2012 10:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
18:56 27.07.2012 Panjero:
Ухиляння від сплати податків - дійсно проблема. Але не Душейок. Вони гроші на Кіпр в офшорни не переводять і яхти на Багамах не купують, а як можуть захищаються від тотально корумпованої влади. Завдання влади - зробити всіх рабами, які не перестають дякуюти Президенту за добалені 20 гривень до пенсії.
00:27 27.07.2012 Oksana_Kolisnyk:
От не погоджуюся я з тим, щоб місцевий магнат "утримував", як сказано попереднім коментатором, школу, дитячий садок. Податки треба платити в повному обсязі, бо ж в сільському господарстві, як казали, більшість тих виробників на якихось пільгах типу єдиного податку. А сільські бюджети недобирають в результаті надходжень.
19:42 26.07.2012 Klavdyj:
Якби таких як Душейко було більше, Україна швидше ставала б європейською. Так, місцевий олігарх. На підприємсві працює понад тисячу людей, утримує школу,допомогає з харчуванням дитячому садку. У комуняк та ригионалів викликає необуздане роздратування. Більше за все вони ненавидять тих, хто відбився від зграї: бо вони найбільш небезпечні і знають собі ціну!