• 0

Учора помер Богдан Ступка

Учора помер Богдан СтупкаУчора близько шостої ранку помер Богдан Ступка. Це сталося в лікарні Феофанія, де він провів останні місяці свого життя. Ще півтора роки тому актор переніс операцію, й останнім часом важко хворів.
Певно немає в Україні людини, яка б його не знала, не захоплювалась його талантом. Він був справді геніальним актором. Ступку добре знають в Україні, Росії, Польщі. На його виставах був аншлаг, фільми з ним дивляться з захопленням.
Театру і кіно Богдан Сильвестрович присвятив усе своє життя. У 2001-му очолив Національний театр імені Франка, роботою якого керував до самої смерті. Ступка знявся у більш ніж ста фільмах.
Близькі актора згадують: він завжди до останньої краплі віддавався кожній ролі. Грав її неначе востаннє - лише на повну силу. І вимагав цього від інших.
Богдан Ступка:
- Знаєте, вищий пілотаж акторської майстерності - це є перевтілення. А що таке перевтілення? Це мука. І багато акторів не хочуть цим займатись, бо це мука. Один актор виходить на сцену, у нього тиск 120/80 перша дія, 120/80 друга дія. А інший вийшов, відпрацював, і все він близько до серця не бере. А ті, шо беруть близько до серця, то це дуже складно.
Богдана Ступку поховають 24 липня. Прощання буде проходити у вівторок на сцені театру імені Франка. Віддати шану улюбленому актору люди приходять не лише кияни, шанувальники приїздять із інших міст. Біля театру збираються друзі, знайомі покійного актора, просто глядачі, несуть квіти, запалюють свічки, разом сумують і згадують його найкращі ролі.
Перший Національний
23.07.2012 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter