• 0

Томенко: влада замість виконання своїх зобов’язань влаштовує передвиборчу істерію

Томенко: влада замість виконання своїх зобов’язань влаштовує передвиборчу істеріюОдин з лідерів партії «Батьківщина» Микола Томенко зазначив, що особливістю нинішнього літнього передвиборчого періоду є те, що влада практично завалила виконання своїх конституційно передбачених зобов’язань: бодай чесно, оперативно і в повному обсязі виплатити заробітні плати громадянам України. Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».
Томенко повідомив, що до об’єднаної опозиції надходить все більше і більше звернень про невчасні виплати заробітної плати від працівників сфери охорони здоров’я міста Києва, викладачів черкаських вищих навчальних закладів тощо, а також від представників місцевого самоврядування, які жаліються на те, що казначейство призупинило виплати практично всіх соціальних чи інфраструктурних проектів, передбачених бюджетом.

Натомість, Томенко нагадав, що через політичну рекламу, в ЗМІ та конкретними діями влада намагається компенсувати невиконання своїх обов’язків розповідями про те, як радіє УЄФА і Мішель Платіні від успішно проведеного Євро.

На переконання Томенка, «така радість є цілком обґрунтованою, адже, як йдеться у ЗМІ, УЄФА вперше за історію заробило на Україні найбільше – майже ?1,5 мільярди».

Політик зауважив, що не відомо, чи погоджувався Платіні на те, щоб його активно використовували в політичній рекламі, але «складається враження, що якби не обмеження у громадянстві, то Партія регіонів поставила б його в першу п’ятірку виборчого списку, щоби хоч хтось хвалив її за те, що вона виконує свою передвиборчу програму».

Оцінюючи загальну ситуацію в країні перед виборами, Томенко зауважив, що «політики щоденно нав’язують суспільству штучну дискусію про те, як влада рятуватиме російську та інші регіональні мови. А кандидати в депутати роздають продпайки з найрізноманітнішими наборами: від гречки до горілки, пояснюючи це шаленою любов’ю до виборців».

Політик відмітив, що деякі регіони дійшли до того, що працівники комунальної сфери, які здійснюють планові роботи за бюджетні кошти, на одязі рекламують партію влади чи кандидата від неї.

«Якщо так далі піде, то треба і лопати комунальних працівників підписати, що це подарунок від прем’єр-міністра Миколи Азарова чи від Партії регіонів», - наголосив він.

Томенко ще раз звернув увагу уряду на те, що треба зупинити передвиборчу істерію, в яку втягнуті уряд і вся місцева влада, і бодай забезпечити виконання елементарних своїх обов’язків: вчасно виплатити заробітні плати передовсім освітянам та медикам.
Тиждень
20.07.2012 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter