• 0

Мешканці села Байбузи долучились до просвітницької програми Губського

Пам’ятною стала минула субота для великої групи працівників культури, медиків, вихователів дитсадочка і шкільних вчителі мешканців села Байбузи Черкаського району. Цей день громада села провела у столиці, що стало можливим завдяки просвітницькій програмі, яку минулого року започаткував на Черкащині народний депутат України Богдан Губський.
У таких культурно – просвітницьких екскурсіях у столиці вже побувало чимало жителів Золотоніщини, Драбівщини, Чорнобаївщини, Канівщини, міст Золотоноша та Канів. Після відповідного звернення до народного депутата на екскурсії в Києві побували і байбузівці.
- Коли я вітав мешканців Байбузів з Днем Перемоги, до мене звернувся місцевий актив з проханням організувати відповідну екскурсію до Києва і для їх села, - коментує народний депутат України Богдан Губський.
Жителі Байбузів переглянули виставу в одному зі столичних театрів та відвідали з екскурсією Києво-Печерську Лавру – нині там завершились роботи з реставрації Лаврської дзвіниці, яка має висоту 96,5 метрів та вважається найвищою в Україні.
Мешканці села Байбузи долучились до просвітницької  програми Губського

Іван Перехрест, директор Будинку культури с. Байбузи зауважує, що жителям села не завжди йдуть назустріч в організації дозвілля і відпочинку, а надто – з просвітницькою метою, і тому на цій екскурсії зібралася вся соціальна сфера села – і працівники культури, і медики, і вихователі дитсадочка, і шкільні вчителі.
Завідуюча дитячим садочком «Веселка» Олена Козловська переконана, що свої позитивні враження та нові знання, які вона отримала під час екскурсії, вона обов’язково передасть своїм вихованцям. Загалом, оцінюючи програму «Освіта і духовність», в рамках якої і відбулася ця поїздка, Олена Володимирівна вважає її надзвичайно корисною , адже вона піднімає загальний рівень тих, хто на місцях працює в сільській освіті та культурі.
А Лідія Стадник, вчителька Байбузівської з.о.ш. просто подякувала народному депутату за те, що ця поїздка відірвала селян від їх повсякденних клопотів - скільки цікавого побачили, скільки невідомого дізналися, та ще й напередодні Трійці помолилися в головному храмі країни.
Та й для самого нардепа програма є корисною та пізнавальною – під час безпосереднього спілкування з людьми, за його словами, він дізнається про безліч проблем людей та села загалом, які інколи і не пов’язані з культурою чи освітою, але також потребують вирішення.
05.06.2012 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter