• 0

Богдан Губський: Більшість моїх соціальних програм спрямовані на підтримку і розвиток дітей

У Міжнародний День захисту дітей народний депутат України Богдан Губський відвідав кілька дитячих закладів Черкащини.
В області кілька років поспіль успішно діють проекти , започатковані Богданом Губським, спрямовані на розвиток та підтримку дошкільної та шкільної освіти, зокрема програма розвитку дошкілля «Розумна дитина».
В її рамках парламентарій відвідав міста Канів, Золотоношу,Черкаси, Золотоніський, Канівський та Черкаський райони.
З Канівським центром соціальної реабілітації народного обранця пов’язують давні і дружні стосунки – нардеп тут частий гість. Цього дня Богдан Губський привітав вихователів, малечу та їх батьків з Міжнародним днем захисту дитини та презентував закладу новенькі тренажери – в закладі проходять реабілітацію понад сотні маленьких канівчан після вроджених та набутих патологій.
Пам’ятним днем став перший день літа для родини Зосімових , що мешкає в Соснівському районі Черкас та виховує п’ятеро дітей віком від 15-и до 2-х років: два сина та три доньки. Богдан Губський особисто відвідав багатодітну родину, привітав їх зі святом та подарував малечі велосипед, спортінвентар, та шкільні ранці з ортопедичною спинкою, адже троє дітей з родини хворіє на сколіоз.
Справжнім святом стало 1 червня для мешканців села Будище. В урочистій обстановці понад 500 дорослих сельчан та маленьких мешканців Будища спільно з народним депутатом Богданом Губським відкривали новенький ігровий спортивний майданчик. До його побудови та відкриття доклали руку місцева сільська рада та особисто народний депутат, який минулого року започаткував та втілює у життя спортивно – оздоровчу програму «Здоров’я нації».
Богдан Губський:  Більшість моїх соціальних програм спрямовані на підтримку і розвиток дітей

Під особливою опікою народного депутата перебувають дитсадочки Черкащини. У Міжнародний день захисту дітей нардеп відвідав їх шість – дошкільну групу Бобрицького НВК в Канівському районі, ДНЗ «Барвінок» в Гельмязові та дитсадок в Шабельниках на Золотоніщині, ДНЗ «Берізка» в Золотоноші, та два дитсадочки в Черкасах – ДНЗ санаторного типу «Лісова пісня» та дитсадок «Росинка». В усі заклади народний депутат прибув з подарунками, які, за словами працівників дитсадків, значно полегшать працю персоналу та зроблять перебування дітей в стінах садочків більш комфортнішим. Наприклад, про сучасну пральну машину з вмонтованою сушкою одягу в золотоніській «Берізці» мріяли давно, але самотужки придбати не могли.
Подарунки за потребою отримали й інші дошкільні заклади, які цього дня відвідав нардеп. Крім «святкової» теми, Богдан Губський ознайомився і з проблемними питаннями, адже в кожного дитсадка є різні індивідуальні потреби – це і переповненість дошкільних груп, як в дитсадочку «Росинка», і необхідність добудови оздоровчого комплексу, як в «Лісовій пісні», а часто – брак необхідної техніки, ремонт будівель, а іноді і відсутність елементарних речей – меблів, посуду, тощо, як в деяких сільських садочках. Усі проблеми нардеп пообіцяв вивчити та по можливості допомогти.
Богдан Губський:  Більшість моїх соціальних програм спрямовані на підтримку і розвиток дітей

За словами самого Богдана Губського, найголовніше в роботі депутата в розрізі вирішення проблем дошкільної освіти - створити такі умови для виховання та навчання дошкільнят, які дадуть можливість максимально ефективно підготувати малечу до вступу до початкової школи. Як підкреслив парламентарій, соціальний захист та підтримка вихователів та працівників дитсадків теж має бути підтримана ним на законодавчому рівні – наразі парламентарій працює над новим законопроектом, що покликаний урівняти права та пільги педагогічних та технічних працівників закладів дошкільної освіти.
02.06.2012 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter