• 0

Пшонка повідомив, що затримано чотирьох підозрюваних у скоєнні вибухів у Дніпропетровську

Пшонка повідомив, що затримано чотирьох підозрюваних у скоєнні вибухів у ДніпропетровськуПшонка повідомив, що затримано чотирьох підозрюваних у скоєнні вибухів у Дніпропетровську.
Затримано чотирьох підозрюваних у скоєнні вибухів у Дніпропетровську.
Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив генеральний прокурор України Віктор Пшонка під час доповіді Президенту України Віктору Януковичу про розслідування вибухів у Дніпропетровську. (Вчора, 31 травня, повідомлялося про двох затриманих за підозрою у цьому злочині – УНІАН).
За словами В.Пшонки, слідство вивчатиме політичні вподобання цих затриманих.
«Слідство з’ясує, наскільки політичні симпатії підозрюваних вплинули на вчинені ними злочини. Для цього є всі підстави», - сказав В.Пшонка. Він додав, що слідство буде дуже виважено встановлювати ці обставини.
Поки що, за словами генерального прокурора, підтверджується кваліфікація цього злочину, визначена як тероризм. «Ця стаття залишається в подальшому розслідуванні у цій кримінальній справі», - сказав В.Пшонка, доповівши Президенту про те, що підозрювані вдавались до шантажу та вимагали 4,5 млн доларів.
Як повідомляв УНІАН, 27 квітня у центрі Дніпропетровська прогриміли 4 вибухи, унаслідок яких постраждала 31 особа, в тому числі 10 дітей.
01.06.2012 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter