• 0

За дві доби Богдан Губський відвідав 8 населених пунктів на Лівобережжі

Дводенний візит народного депутата Богдана Губського на Золотоніщину та Чорнобаївщину виявився надзвичайно плідним.
Богдан Губський – частий гість у багатьох закладах цих районів. Ще з минулого року на Черкащині успішно реалізовується започаткована ним програма «Школа майбутнього», яка передбачає сучасне технічне переоснащення сільських шкіл та дошкільних навчальних закладів. Програма започаткована з метою підтримки учнівської молоді з села, щоб забезпечити молодим людям рівні можливості при вступі до внз з випускниками міських шкіл.
Дитячому навчальному закладу»Веселка»,що Золотоноші, пощастило двічі –мультимедійний центр був встановлений в садочку ще минулого року, а енергозберігаючі вікна – зовсім недавно.
«Усе це – завдяки Губському», - говорить завідувачка «Веселки» Олена Лугіна.
Учнівський Євроклуб школи села Веселий Хутір Чорнобаївського району увійшов до двадцятки найкращих євроклубів України. Ініціативу учнів та вчителів помітив народний депутат – завдяки сучасному мультимедійному комплексу, подарованого Богданом Володимировичем, учні зможуть ще активніше працювати в цій сфері.
Золотоніська школа №3 донедавна була єдиною з місцевих шкіл, яка не мала доступу до Інтернету. Після того, як учнівський та педагогічний колектив звернувся по допомогу до нардепа, проблему було вирішено.
За дві доби Богдан Губський відвідав 8 населених пунктів на Лівобережжі

А колектив Староковрайського НВК Чорнобаївського району нарешті зможе утримувати свою чималу територію в належному стані – Богдан Губський презентував їм сучасну газонокосарку.
Не обділив увагою народний обранець і медичні заклади районів. Відповідно до нової програми підтримки сільської медицини, яку цього року запровадив Богдан Губський, близько 200-т ФАПів та амбулаторії округу отримають належну допомогу, відповідно до їх індивідуальних та комплексних потреб. Перші кроки в цьому напрямку вже зроблено – відвідавши за два дні близько десятка таких установ, нардеп подарував їм так звані «валізки екстреної допомоги», до складу яких входить понад п`ятдесят найменувань (найбільш необхідні ліки, антисептики, медичне приладдя, тощо)
За ці два дні народний депутат відвідав Золотоношу, села Веселий Хутір та Старий Коврай на Чорнобаївщині, Кропивну, Домантове, Ковтуни, Драбівці та Чапаєвку Золотоніського району. Усі заклади соціальної сфери цих шкіл отримали реальну допомогу.
- Це лише незначна частина напрацювань, які незабаром втіляться у комплексну програму вирішення соціально – економічних проблем села, - обіцяє Богдан Губський.
26.01.2012 19:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter