• 0

Богдан Губський подарував черкаським ветеранам копії прапора Перемоги, що був установлений над Рейхстагом

Напередодні Дня Перемоги народний депутат України Богдан Губський відвідав Золотоніщину. Концерти патріотичної пісні воєнних та повоєнних років, вітання від Богдана Губського отримали мешканці сіл Гладківщина, Бубнівська Слобідка, Коробівка, Новодмитрівка та Домантово. Тут народний обранець особисто привітав майже півтори тисячі людей та передав до місцевих Спілок ветеранів копію прапора Перемоги.
Найбільш велелюдний захід з нагоди 9 травня відбувся у Золотоноші. Понад семиста золотонісців завітали до міського Будинку культури на зустріч з народним депутатом та на концерт патріотичної пісні за участю столичних артистів, які прибули сюди на його запрошення.
Згодом у Канівському районі святковий настрій жителям сіл Пекарі, Хмільна,Гамарня, Литвинець, Яблунів, Синявка створювали київські артисти. Особливої урочистості в місцевих Будинках культури, де збиралися громади сіл, надавала церемонія вручення прапора Перемоги, що був встановлений на Рейхстазі в травні 45-го. Точну його копію на прохання фахівців виготовив і презентує місцевим громадам, ветеранським організаціям, музеям патріотичної слави, школам народний депутат України Богдан Губський.
Богдан Губський подарував черкаським ветеранам копії прапора Перемоги, що був установлений над Рейхстагом

Свято Дня Перемоги 9 травня Богдан Губський провів на Черкащині. Зранку народний обранець відвідав Канів, де взяв участь у в урочистостях - святковій ході, мітинзі – реквіємі за загиблими, що відбувся в парку біля Свято – Успенського собору, та покуштував традиційної солдатської каші разом з місцевими ветеранами.
Богдан Губський подарував черкаським ветеранам копії прапора Перемоги, що був установлений над Рейхстагом

Народний депутат подякував ветеранам за їх подвиг та урочисто передав Спілці ветеранів прапор Перемоги - точну копію штурмового прапора 150-ї ордена Кутузова II ступеня Ідрицької стрілецької дивізії, що символізує собою перемогу радянських військ над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні. 1 травня 1945 року о третій годині ночі цей прапор був установлений над будинком рейхстагу в Берліні радянськими солдатами - українцем Олексієм Берестом, росіянином Михайлом Єгоровим та грузином Михайлом Кантарією.
Того ж дня народний депутат розділив радість і сум «свята зі сльозами на очах» і з золотонісцями. До Золотоноші він прибув на запрошення міськрайонної Спілки ветеранів Афганістану ( воїнів – інтернаціоналістів). Народний обранець виконав почесну місію – поклав квіти до пам’ятного знаку в меморіальному парку жертв фашизму та вручив нагороди учасникам бойових дій в Афганістані. Медалі «За вірність обов’язку та присязі» отримали з рук нардепа півсотні воїнів – інтернаціоналістів. Нагороди були придбані за сприяння Богдана Губського.
12.05.2012 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter