• 0

Богдан Губський першим привітав з Днем Перемоги мешканців Золотоніського та Черкаського районів

Найпершими вітання від нардепа з наступаючим святом отримали мешканці сіл Богдани, Каленики, Броварки, Плешкані, Підставки, Коврай, що на Золотоніщині. В кожному селі їх чекав спеціально організований концерт, подарунки та слова вдячності від народного депутата. Добірку пісень воєнних та повоєнних років виконували солісти Національного державного академічного хору імені Григорія Верьовки, які прибули зі столиці на запрошення Богдана Губського. Народного обранця знають тут за освітніми програмами «Розумна дитина», «Школа майбутнього», «Освіта і духовність» - школам та педагогічним колективам цих сіл вдалося заручитися підтримкою парламентарія у вирішенні своїх проблем.
Раді були візиту народного депутата і мешканці Черкаського району – нардеп особисто привітав жителів Геронимівки, Свидівка, Будища, Байбузів, Яснозір’я, Софіївки та Кумейок.
Богдан Губський першим привітав з Днем Перемоги  мешканців  Золотоніського та Черкаського районів

Крім традиційних вітань, народний обранець започаткував нову акцію патріотичного напрямку – кожній громаді села він залишав на згадку про свято прапор Перемоги - точну копію штурмового прапора 150 стрілецької дивізії, що був встановлений на Рейхстазі 1 травня 1945 року.
- Свято Перемоги – особливе для нас, адже немає жодної української сім’ї, яку б не опалив вогонь війни. В кожного свята є свої символи, і одним із символів 9 травня є прапор Перемоги. Ми разом з фахівцями – істориками виготовили точну копію того славного прапора, що зберігається в Москві. Копія прапора сертифікована згідно законодавства України. Я передаю цей прапор сільським ветеранським організаціям, в куточки бойової слави, в музеї Великої Вітчизняної війни – можливо, так прийдешні покоління вчитимуться патріотизму та не забуватимуть про історію, - переконаний народний депутат Богдан Губський.
Богдан Губський першим привітав з Днем Перемоги  мешканців  Золотоніського та Черкаського районів

У селах такий історичний подарунок став у нагоді - за словами Світлани Вовк, сільського голови села Свидівок Черкаського району, громада села вже не перший рік розшукує цей раритет, адже пам’ять загиблих тут цінують по – особливому. Так, минулого року мешканці Свидівка перезахоронювали останки воїнів – десантників, і саме цей прапор розшукували, щоб вшанувати їх пам’ять.
Прапор Перемоги від народного депутата займе почесне місце в кожному селі, а 9 травня громади сіл вийдуть з ним на урочисті мітинги. Потому прапори зберігатимуться в школах, ветеранських організаціях або в місцевих музеях. Одним із таких є унікальний музей в селі Будище, самотужки створений колишнім військовим, полковником, командиром дивізії, мешканцем Будища Миколою Нестеренком. Цей прапор поповнить колекцію символів , які раніше виховували молодь в героїко – патріотичному дусі, вважає Микола Васильович ,– а до музею мало не щотижня ходить місцева учнівська молодь.
Всього ж за два дні робочого передсвяткового візиту Богдан Губський відвідав більше десятка сіл Золотоніського та Черкаського районів та особисто привітав близько трьох тисяч селян.
Богдан Губський першим привітав з Днем Перемоги  мешканців  Золотоніського та Черкаського районів
08.05.2012 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter