• 0

“Духовність і культура” від Богдана Губського залучає все більше черкащан

Понад тисячі мешканців Лівобережжя долучилися до започаткованої нардепом Богданом Губським програми „Духовність і культура”. Програма розрахована насамперед на сільську інтелігенцію. В її рамках щотижня відбуваються культурно – пізнавальні екскурсії до столиці з подальшим відвіданням визначних місць – пам”яток історії, духовності, культури. Освітяни, медики, працівники культури та органів місцевого самоврядування мають змогу на власні очі побачити новинки культурного життя столиці та пройнятися духом найвизначніших святинь українського народу.
Цієї суботи в такій поїздці побувала громада села Скориківка Золотоніського району. В складі делегації – вчителі школи, вихователі дитсадка, працівники ФАПу, сільської ради. Золотонісці переглянули виставу „Лавка” у виконанні акторів театру „Актор”, що на Львівській площі, та побували в Києво – Печерській Лаврі.
-Така поїздка – не перша, - говорить Валентина Білогурова, вчителька загальноосвітньої школи с. Скориківка. Перед Новим роком завдяки Богдану Володимировичу ми побували на концерті Національного заслуженого академічного ансамблю танцю імені П. Вірського, за що дуже йому вдячні.
Богдана Володимировича знаємо давно, зокрема його опіку над талановитою молоддю. За сприяння його Фонду „Україна XXI століття” учениця нашої школи Марина Галат закінчила університет, і тепер працює вчителем в рідній Скориківській школі...


В подібних просвітницьких уїк – ендах побували мешканці Драбівського, Канівського, Золотоніського районів. Програма триває, і щосуботи в Києві – нові екскурсанти.
“Духовність і культура” від Богдана Губського залучає все більше черкащан

- Задумувалась ця програма як духовна підтримка для сільських вчителів. Але до мене як до народного депутата почало надходити безліч звернень від працівників культури, вихователів дошкільних закладів, місцевого самоврядування з сіл і міст мого виборчого округу з проханням залучати і їх до таких поїздок, що дають можливість познайомитися і з минулим, і зі станом нашої сучасної культури. Тож з нового 2012 року ми розширили межі даної програми, - говорить народний депутат України Богдан Губський.

„Духовність і культура” – не єдина програма народного депутата. Наряду з діючими, такими, як „Школа майбутнього” та „Духовність і культура”, він започатковує і нові : вже на початку лютого Богдан Губський обіцяє презентувати новий проект, який, за його словами, дасть змогу спільно з громадою вирішити ряд соціально – економічних проблем округу та спрямований на покращення життя сільських людей.
- Моє завдання як депутата – допомагати людям, незважаючи на спротив деяких чиновників на місцях, - переконаний нардеп..
24.01.2012 19:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter