У березні на Черкащині подешевшали продукти харчування, зросли ціни на ліки й турпутівки

У березні на Черкащині подешевшали продукти харчування, зросли ціни на ліки й турпутівки Як інформують у головному управлінні статистики області, індекс споживчих цін у березні 2013 р. до попереднього місяця по Черкаській області становив 100,1 %.
На споживчому ринку у березні п.р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,1 %. Найбільш суттєво (на 5,1 % і 3,2 %) подешевшали яйця та цукор. На 1,4 –0,1 %, знизилися ціни на рис, сало, овочі, м’ясо та м’ясопродукти, продукти переробки зернових, рибу та продукти з риби
Водночас на 1,5–0,1 % подорожчали кисломолочна продукція, макаронні вироби, молоко, фрукти, хліб, соняшникова олія, масло, сири, безалкогольні напої. Алкогольні напої зросли в ціні на 1,6 %, тютюнові вироби –на 3,6 %. .
Підвищення цін у сфері охорони здоров’я на 0,7 % зумовлено подорожчанням фармацевтичної продукції на 1 % та послуг санаторно-курортних установ на 3,1 %.
Ціни на транспорт у цілому збільшилися на 0,3 % в основному за рахунок підвищення вартості перевезень пасажирським залізничним транспортом на 2,6 %. Крім того, на 0,6 % стали дорожчими перевезення пасажирським автодорожнім транспортом, на 0,1 % –паливо та мастила.
Разом з цим, на 1,2–0,2 % знизилися ціни на туристичні послуги, аудіотехніку, фотоапаратуру та обладнання для обробки інформації, побутову техніку, одяг і взуття.
10.04.2013 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter