За 11 місяців 2012 року черкаські податківці вилучили фальсифікату на 5,2 млн. грн.

За 11 місяців 2012 року черкаські податківці вилучили фальсифікату на  5,2 млн. грн.За повідомленням сайту Українські міста в інтернеті, на сьогодні мають місце факти торгівлі фальсифікованими товарами підакцизної групи. Так, за 11 місяців поточного року співробітниками головного відділу податкової міліції державної податкової інспекції у м. Черкасах з незаконного обігу вилучено такої продукції на загальну суму 5,2 млн. грн., що на 3 млн. грн більше, ніж у минулому році. Суворіша відповідальність за виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, а також збут вказаних «підробок» істотно вплине на діяльність фальсифікаторів підпільних ґуралень, які в останні роки мали тенденцію до зростання» - прокоментував законодавчі зміни до Кримінального кодексу України начальник ГВ ПМ – перший заступник начальна інспекції ДПІ у м. Черкасах Тарас Білокінь

Нагадаємо, що до цього відповідальність за незаконне виготовлення, підроблення, використання чи збут незаконно виготовлених, отриманих або підроблених марок акцизного збору встановлювалася ст.. 216 Кримінального кодексу – штраф від 8,5 до 17 тис. грн. ( за повторні дії – від 51 до 85 тис. грн. Із конфіскацією товарів з підробленими марками).
Нині ж за виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, а також збут вказаних «підробок», наразі передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. За ті самі дії, вчинені повторно, або за попередньою змовою групою осіб чи у великому розмірі – від п’яти до десяти років з конфіскацією майна. Закон набрав чинності 18 жовтня 2012 року.
05.12.2012 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter