У жовтні на Черкащині подешевшали овочі, цукор, фрукти, рис- Головне управління статистики

У жовтні на Черкащині подешевшали овочі, цукор, фрукти, рис- Головне управління статистикиГоловне управління статистики у Черкаській області повідомляє, що індекс споживчих цін у жовтні 2012 року до попереднього місяця по Черкаській області становив 99,9%.
На споживчому ринку у жовтні поточного року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,3%. Найбільше (на 6%) подешевшали овочі. На 3,8–2,2% знизилися ціни на цукор, фрукти, рис, на 1,3–0,2% – продукти переробки зернових, м’ясо птиці, рибу та продукти з риби.
Водночас на 3–1,4% подорожчали маргарин, яйця, масло, кисломолочна продукція, на 0,7–0,1% зросли ціни на сири, сало, соняшникову олію, молоко, сметану, макаронні вироби, безалкогольні напої, м’ясо свинини та яловичини.
Алкогольні напої стали дорожчими на 0,1%, тютюнові вироби – на 0,4%.
Зниження цін у сфері охорони здоров’я на 0,5% головним чином відбулося за рахунок здешевлення фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання на 0,7%.
Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,4% в першу чергу зумовлено подорожчанням палива та мастил на 0,9%. У той же час вартість перевезень залізничним пасажирським транспортом знизилася на 2,1%.

Разом з цим на 0,4% і 0,3% знизилися ціни на телефонне обладнання, аудіотехніку, фотоапаратуру та обладнання для обробки інформації.
08.11.2012 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter