За півтора місяці роботи ЦНАПу тут побувало близько 9 тисяч клієнтів

За півтора місяці роботи ЦНАПу тут побувало близько 9 тисяч клієнтівПослугами черкаського Центру надання адміністративних послуг, який почав свою роботу 3 серпня 2012 року, вже скористалися близько 9 тисяч осіб. Щодня Центр відвідує 250-300 людей, повідомили у Черкаському міськвиконкомі.
Мерія Черкас проводить моніторинг роботи Центру надання адміністративних послуг. Зокрема, вивчаються критерії часу очікування клієнта і часу обробки документів. За словами керуючого справами МВК Миколи Кудрявцева, завдяки щоденному моніторингу вдалося зменшити час, який відвідувач проводить у черзі. Нині середній час очікування складає 4 хвилини 40 секунд. На початку ж роботи ЦНАПу він сягав 6-7 хвилин. Крім того, вдалося скоротити час на обробку документів – до 5-6 хвилин.
— За період роботи ЦНАПу жодної скарги щодо неякісного обслуговування не було. Також ми запровадили систему «таємного клієнта». Це люди, які приходять у Центр за отриманням довідки, дозволу чи консультації. Потім вони розповідають про свої враження керівництву ЦНАПу чи особисто мені. Ми це робимо не для того, щоб піймати когось з працівників на хамстві, а з метою вдосконалення системи надання адміністративних послуг, — розповів Микола Кудрявцев.
Загалом ЦНАП уже відвідало чотири «таємні» клієнти. Три з них не мали жодної претензії, їм усе сподобалося. Один мав зауваження, які згодом були враховані в роботі. Крім того, найближчим часом у Центрі встановлять спеціальну скриньку для відгуків. Кожен відвідувач зможе залишити свій позитивний чи негативний відгук про роботу ЦНАПу.
Довідка: Центр надання адмінпослуг було відкрито у Черкасах на початку серпня. Його створили на зразок «прозорого офісу». Такі офіси діють у країнах Європи, США та Грузії. Головна мета – отримання довідок, дозволів, консультацій в одному місці. Клієнт має приходити двічі. Перший раз, щоб здати документи, а другий, щоб забрати дозвіл чи довідку. Раніше ж людям доводилося ходити по кількох інстанціях, аби зібрати необхідну кількість документів.
24.09.2012 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter