ДПС: за 8 місяців від сільгосптоваровиробників області надійшло 398 тис. грн. податку на доходи фізосіб

ДПС: за 8 місяців від сільгосптоваровиробників області надійшло 398 тис. грн. податку на доходи фізосіб На податковому обліку в державній податковій інспекції у м.Черкасах перебуває 13 суб’єктів господарської діяльності – юридичних осіб, основним видом діяльності яких є вирощування сільськогосподарської продукції (зернових, олійних культур).
За 8 місяців поточного року згадані суб’єкти сплатили до бюджету міста Черкаси 398 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, до бюджетів районів відповідно до територіального розташування земельних ділянок надійшло 335,7 тис. грн. Структурними підрозділами інспекції здійснюються системні заходи щодо виявлення порушень, пов’язаних з оплатою праці, зокрема, виплатою зарплат у «конвертах» або у розмірі, нижчому від встановленого законодавством мінімуму, виявлення незареєстрованих найманих працівників, праця яких використовується без укладення трудових угод, тощо.

За результатами вжитих заходів 13 суб’єктів господарювання – сільгоспвиробників підвищили заробітну плату найманим працівникам, додатково укладено 35 трудових договорів, до бюджету додатково надійшло 334,1 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 191,3 тис. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року, розповіли у державній податковій інспекції у м.Черкаси.
06.09.2012 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter