У Кабміні вважають, що радикальне зменшення кількості звернень громадян до Черкаської ОДА - ознака зростання довіри до влади

У Кабміні вважають, що радикальне зменшення кількості звернень громадян до Черкаської ОДА - ознака зростання довіри до влади“Рівень довіри черкащан до обласної влади зростає». Такий висновок зробили на офіційному порталі Кабміну України, отримавши нижченаведену інформацію з Черкаської ОДА.
Усього у 2011 році в облдержадміністрації розглянуто 3596 звернень. Конституційним правом на звернення скористалися 17 919 громадян. Усі звернення, що надходили до облдержадміністрації, опрацьовані відповідно до Закону України «Про звернення громадян».
При цьому з центральних органів виконавчої влади на розгляд до облдержадміністрації надійшло 1 338 звернень, або на 27 % менше, ніж у 2010 році. Це найменша за останні п’ять років кількість звернень громадян, що надійшли на розгляд до облдержадміністрації від центральних органів виконавчої влади, що може свідчити про зростання рівня довіри черкащан до обласної влади.

Від Провінції: цікаво, хто ще, крім порталу Кабміну та Черкаської ОДА, вважає: якщо кількість звернень громадян скоротилася на 27 % - це ознака зростання довіри до влади?
25.01.2012 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
21:39 25.01.2012 karp7:
Як завжди ПРОВіНЦіЯ незадоволена. Та все-ж добре, хоч таку позитивну інформацію подали.