Черкаські футбольні "ультрас" вимагають повернути "Славутичу" історичну назву "Дніпро"

Черкаські «ультрас» вимагають повернення місцевій футбольній команді історичної назви «Дніпро». Про це йдеться в зверненні черкаських футбольних вболівальників, які оголосили про початок акції «Лише Дніпро».
Вже три роки, як на професійній футбольній арені України Черкащину представляє ФК "Славутич", - йдеться в зверненні уболівальників. - За цей час кардинально змінилась футбольна інфраструктура в нашому місті. Дитячі футбольні школи отримали тренувальну базу та перспективу для розвитку, "Центральний стадіон" став більш привабливим для вболівальників. До того ж, керівництву "Славутича" вдалося вивести команду на новий рівень. Завдяки вдалому підбору гравців та досвідченим тренерам, команда здатна боротися за підвищення у класі. Прекрасні умови задля підтримки...
Так, але чому ж черкаські ультрас, жителі нашого міста та навіть вболівальники з усієї України, підтримують назву, вже не існуючого в Черкасах клубу? Численні опитування, збори підписів, петиції є тому підтвердженням. На матчах 2-ої, першої та навіть Прем’єр ліги вболівальники з різних міст нашої країни висловлюють підтримку та солідарність в поверненні історичної назви черкаському клубу. Найвірніші футбольні вболівальники Черкас, починаючи з 9 травня 2009 року, ведуть боротьбу за відродження в нашому місті піввікових футбольних традицій.
Черкаські футбольні "ультрас" вимагають повернути "Славутичу" історичну назву "Дніпро"

У кого немає в душі минулого, у того не може бути й майбутнього! Саме таким гаслом, черкаські ультрас закликають футбольних вболівальників нашого міста,на кубкову гру між "Славутичем" та "Таврією" (Сімферополь).
-Ми повинні цінувати і не забувати глибоку історію черкаського футболу! Очевидно, що у багатьох з нас збереглася символіка ФК "Дніпро", який понад 30 років був футбольним символом нашого міста.
29-го вересня в Черкасах у рамках акції відбудеться марш небайдужих вболівальників.
27.09.2013 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter