Черкаська ДЮСШ №2 визнана найкращою в Україні в 2012 році

Черкаська ДЮСШ №2 визнана найкращою в Україні в 2012 роціВисокі спортивні результати вихованців черкаської КДЮСШ №2 оцінили на всеукраїнському рівні. Як інформують у Черкаському МВК, за сумою балів школа очолила рейтинг дитячо-юнацьких спортивних шкіл України у 2012 році. Як наголошує директор закладу Ірина Дудник, це визнання спонукатиме тренерів й учнів й надалі здобувати неабиякі медалі не лише в національних, а й на міжнародних змаганнях.

– Як довго школа не отримувала подібних нагород?
– Два роки поспіль ми посідали третє місце у всеукраїнському рейтингу. Цього разу нам вдалося впевнено вийти у лідери. А от працює заклад з 1969 року.

– На які здобутки навчального закладу звертало свою уваго Міністерство під час оцінювання претендентів?
– До рейтингу враховувалися найвищі результати виступів спортсменів на чемпіонатах України, Європи та світу, Кубках світу та Олімпійських іграх.

– Хто зі спортсменів допоміг школі посісти таке почесне місце?
– Найбільше очків школі принесли кульові стрільці та фехтувальники. Зараз найрейтинговішими спортсменами є кульовий стрілець Владислав Панченко, фехтувальниця Марина Семенько, котрі є призерами чемпіонатів світу. Виділю Сергія Куліща – учасника Олімпійських ігор у Лондоні, а також бронзового призера з кульової стрільби Перших Юнацьких Олімпійських ігор у Сингапурі.

– Які саме спортивні дисципліни вивчають у школі?
– Ми навчаємо близько 300 дітей у різних вікових групах. Загалом це учні від 9 до 23 років. У школі розвивають стрільбу кульову, стрільбу з лука, фехтування, велоспорт та триатлон.

– Чи вистачає тренерів?
– Зараз у нас працює 11 тренерів, серед яких троє заслужених. Це Людмила Шкалікова – тренер з фехтування, Віктор Нагній та Наталя Чепурна – з кульової стрільби. Більшість наставників – це наші колишні вихованці, котрі діляться з учнями не лише спортивними уміннями та навичками, а й набутим досвідом на міжнародних стартах. Скажу, що тренерів зараз знайти дуже не просто.

– Які основні завдання зараз ставить перед собою школа?
– Ми хочемо залучити до навчання якомога більше дітей. Для цього протягом останніх років намагаємось популяризувати спорт у місті. Прикладом є участь у Ярмарку спорту. Також не остання річ – це оновлення матеріальної бази, спортивного інвентарю. Ми проаналізували, що після фінансових надходжень у розвиток школи за минулі два роки, наші вихованці почали посідати призові і чемпіонські місця не лише на українських, а й на міжнародних турнірах. Тому, сподіваємося, що і цього року ми матимемо позитивні підсумки.
26.09.2013 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter