Черкаси: перемогу у другому етапі змагань Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту здобув спортсмен із Луганщини

Черкаси: перемогу у другому етапі змагань Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту здобув спортсмен із ЛуганщиниВ Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) добіг кінця другий етап Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту в закритих приміщеннях. Як інформують в Держаній Службі України з надзвичайних ситуацій, цього разу спортсмени змагалися у вправі “подолання 100-метрової смуги з перешкодами”.Перемогу у цьому етапі з результатом 15,89 секунд здобув Денис Єсипенко (Луганська область). Друге та третє місця на дистанції розподілилися наступним чином: друге місце посів представник АПБ ім. Героїв Чорнобиля Євген Гарячук (результат – 17,73 секунд), а третє – Сергій Лукащук (Львівська область) з результатом – 19,82 секунд.
01.03.2013 11:05