"Черкаські Мавпи" поступилися "Хіміку" з Южного 82:86

Як інформують у БК "Черкаські Мавпи", 14 лютого черкащани на своєму майданчику поступилися "Хіміку" з Южного 82:86.

Господарі непогано стартували, зробивши міні-ривок у дебюті гри, але Хімік дуже швидко оговтався та взяв гру у свої руки. Южненці домінували у трисекундній зоні, набравши за фарби 20 з 25 очок ще у першій чверті.

У другій десятихвилинці черкасці зуміли трохи відтіснити суперника від власного кошика, але підопічні Віталія Степановського зробили опір на атаки з дальної відстані, з чим у гостей в першій половині було усе добре - 5 влучних атак з 9. Щодо індивідуалій, то тут відзначаємо фантастичну ефективність Деона Едвіна, який ще до великої перерви впритул наблизився до трипл-дабла - 14 очок, 8 передач, 8 підбирань, а його команда має 7-очкову перевагу.

Багато зусиль господарі віддали у третій чверті, але зуміли відіграти лише 1 очко, залишившись на дистанції 6 очок від Хіміка перед заключною чвертю.

Здавалося б, черкасці отримали впевненість у своїх силах, засушивши гру в захисті та зробивши ривок в дебюті заключної чверті. 8 очок Янга та два триочкових Нікса допомогли господарям навіть вийти вперед, але втримати перевагу до закінчення матчу чемпіони не змогли.

Героїчна гра найкращого гравця матча Едвіна в кінцівці допомогла Хіміку дотиснути суперника. Американський захисник набрав 7 поспіль заклюичних очок южненців, які усе ж таки дотисли чемпіонів.

Хімік вчетверте в сезоні переміг Черкаські Мавпи, вигравши виїзинй матч 86:82 і всуху вигравши сезонну серію.

Найкращим гравцем матчу безумовно став Деон Едвін. Американський захисник Хіміка набрав 31 очко (10/14 двоочкових, 2/2 триочкових, 5/5 штрафних), зробив 10 підбирань (2 у нападі), 9 передач 1 перехоплення та 1 блок-шот, а його рейтинг ефективності становив рекордні в цьому сезоні 43 бали.

У господарів черговий потужний матч провів Янг, який набрав 30 очок, зробив 5 підбирань та 4 передачі (РЕ +32).

Черкаські Мавпи - Хімік 82:86 (21:25, на 20:23, 19:18, 22:20)

Черкаські Мавпи: Бояркін 7, Кольченко 12 + 5 підбирань + 3 перехоплення, Ткаченко 10 + 6 підбирань + 6 передач, Липовцев 3 + 2 блок-шота, Чумаков - старт; Коуклі 14 + 7 підбирань + 5 передач - 4 втрати, Б. Янг 30 + 5 підбирань + 4 передачі, Нікс 6

Хімік: Едвін 31 + 10 підбирань + 9 передач - 4 втрати, Рябчук 2 + 5 підбирань, Войналович 2 + 2 блок-шота, Павлов 18 + 10 підбирань + 4 передачі, К. Джонс 12 + 7 підбирань + 5 передач - 4 втрати - старт; Антипов 15, Сидоров 6
15.02.2019 11:05