1 грудня 2012 року у Черкасах відкриють справжній ролердром

1 грудня 2012 року у Черкасах відкриють справжній ролердромВже з першого грудня черкащани зможуть кататися на новому ролердромі, що відкриється у підземному приміщенні торговельно-розважального центру «Хрещатик-сіті», інформують у Черкаській міській раді.

– Улітку ми катаємося біля «Дружби народів» та «Дніпроплази», але під кінець осені у всіх ролерів міста виникає питання, де ж тренуватися взимку. Ми були дуже раді, коли дізналися, що у Черкасах відкриють справжній ролердром, – ділиться черкаський 20-річний ролер Олександр Русанов. – Наскільки я знаю, там буде достатньо площі для всіх. Зможуть кататися діти, дорослі, початківці та професіонали. Хотілося б влаштовувати змагання і показові виступи. Думаю, у нас будуть глядачі, бо, коли ми займаємося на вулиці, перехожі зупиняються, щоб подивитися.

Чимало городян купує ролики дітям, але через погане асфальтне покриття у місті практично ніде кататися. Це і надихнуло черкащанина Івана Черненка на створення ролердрому у Черкасах.
– У мене в самого двоє дітей, у них є ролики, але кататися на них ніде. Тому мені захотілося відкрити у Черкасах ролердром із хорошим покриттям, яке ми, до речі, замовили з Голландії, – ділиться Іван Черненко. – Окрім того, замовили 80 пар якісних роликів та захист: наколінники, налокітники, шоломи, щоб діти і дорослі могли прийти до нас – покататися, розважитися.

На новому ролердромі городяни зможуть кататися на власних роликах або ж узяти їх на- прокат. Вартість квитка разом із прокатом роликів, за попередніми підрахунками, складатиме 30-40 грн. Дитячий квиток коштуватиме дешевше. Іван Черненко запевняє: за ці гроші відпочивальники зможуть кататися, поки стане сил. Ніхто нікого не виганятиме. Окрім того, тут постійно чергуватиме медперсонал. Площа ролердрому становитиме 500 квадратних метрів, тож водночас тут зможе кататися до ста людей.

Працюватиме ролердром із 11 до 23 години. У ранковий час вартість квитків буде нижчою. До того ж заплановані акції для дітей та постійних відвідувачів.
16.11.2012 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter