"Черкащина-Академія" в гостях поступилася ужгородському ФК"Минай" 1:3 (відео)

Команда ФК"Черкащина-Академія", в рамках Чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги, сьогодні, 18 серпня, поступилася із рахунком 1:3 команді ФК"Минай" із міста Ужгород.

Як інформують у прес-службі ФК, позиційно і обережно грали черкасці від початку гри і аж до тридцятої хвилини першого тайму. Кілька безуспішних передач та пострілів у ворота стали цьому доказом.

На 40 хвилині Анатолій Бурлін порушив правила гри, чим заробив собі жовту картку та штрафний для команди академіків. Гравці команди суперників скористалися шансом, Анатолій Нурієв забив перший гол у ворота ФК"Черкащина-Академія".

На 44 хвилині Андрій Старчоус зрівняв рахунок, поціливши у ворота ФК"Минай". Арбітр додав хвилину до основного часу першого тайму. Гравець Академії Дмитро Кошелюк не зміг порозумітися із Анатолієм Нурієвим з команди суперників, за що обоє отримали по "гірчичнику".

32 хвилина другого тайму стала не успішною для черкаської команди. Максим Гавриленко із ФК"Минай" забив другий гол. Після голу, головний тренер академців Олександр Кирилюк, замінив Андрія Старчоуса на Віталія Бойка. Згодом Тимофіїнко також отримав жовту карту і відбулася друга заміна в команді черкасців.

На останніх доданих хвилинах суперник Роберт Смокоровський забиває третій гол у ворота ФК"Черкащина-Академія".

Як говорить головний тренер академіків Олександр Кирилюк, центральні гравці мали 5 гольових моментів, які могли стати успішними для клубу, але вони ними не скористалися.

"На мою думку, обидві команди грали на рівних і у результаті мала бути нічия ",- пояснює він.

Головний тренер суперників Ігор Харковщенко також не надто був задоволеним захистом своєї команди, хоча і результат гри для ФК"Минай" був успішнішим.
20.08.2018 09:15