У дитячому таборі "Гайдарівець" пройшли Малі Олімпійські ігри

У дитячому таборі «Гайдарівець», що в с. Благодатне Черкаської області, за сприяння відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області відбулися «Малі Олімпійські ігри». Участь у спортивно-оздоровчому заході прийняли дві сотні діток.
У дитячому таборі "Гайдарівець" пройшли Малі Олімпійські ігри

До відкриття святкового дійства долучилися відповідальний секретар відділення НОК України в Черкаській області Іван Урста та спеціаліст відділення, майстер спорту України Олександр Гнатенко. Представники відділення НОК подарували табору комплект спортивних м’ячів для подальшого застосування у спортивних активностях.

Відзначення заходу супроводжувалося спортивними конкурсами та виступами у виконанні дітей. По завершенню урочистої частини діти долучилися до традиційного олімпійського пробігу та підняття олімпійського прапора. Також кращих визначили в особистій та команданій першостях у різних видах спорту.
У дитячому таборі "Гайдарівець" пройшли Малі Олімпійські ігри

Учасників «Малих Олімпійських ігор» відзначили подарунками від відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області.
13.07.2018 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter