"Черкаський Дніпро" переміг чернігівську "Десну" 2:1 (відео)

У матчі 27-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд I ліги "Черкаський Дніпро" вдома переміг "Десну" з Чернігова з рахунком 2:1.

Як інформують у прес-службі черкаської команди, суперник "Черкаського Дніпра" почав зустрiч з небезпечних контратак, в той час, коли гра "дніпрян" в нападі не йшла. До 15-оi хвилини гості повністю оволоділи територіальною перевагою, осадивши черкащан на їх половині поля. Футболісти "Десни" були більш агресивні у відборі, при втраті м'яча одразу використовували ігровий пресинг, своєчасно накриваючи наших гравців. Інколи, тільки самовіддана гра голкіпера "Дніпра" Ореста Будюка рятувала господарів від неминучого голу.

Ближче до середини тайму гра вирівнялася, але чернігівська команда виглядала в атаці більш переважно, хоча і черкаським футболістам моментами вдавалося потурбувати стража воріт гостей. Таким чином, до кінця першої половини зустрічі суперники прийшли з нульовим балансом забитих і пропущених м'ячів.

Другий тайм знову почався з атак гостей. А, у господарів знов гра в нападі не задалась. Навіть зазвичай активний Леван Кошадзе, який ще в першому таймі замінив Віталія Тимофієнка, був не так помітний на полі як завжди. До середини другої половини зустрічі господарі більше позиційно оборонялися, а гості намагалися знайти ключ до воріт суперника.

Однак кінцівка гри вийшла просто феєричною. На 72 хвилині форвард "Черкаського Дніпра" Роман Локтіонов майстерно прийняв в центрі поля м'яча, протягнув його до штрафного майданчика "Десни" і зробив передачу на Ярослава Зеленевича, який і відкрив рахунок в грі - 1:0.

Однак через сім хвилин нападник гостей Артем Фаворов відновлює статус-кво. Але позитивний настрій чернігівців від забитого голу вже через хвилину погасив свисток арбітра матчу Юрія Іванова, який призначив пенальті у ворота гостей за фол проти гравця "Дніпра" Андрія Сторчоуса. Роман Локтіонов бездоганно виконав 11-ти метровий штрафний удар.

В кінці зустрічі Роман мав ще два шикарних моменти для взяття воріт суперника після вивірених передач Левана Кошадзе. Однак, в цій грі рахунок більше нікому не вдалося поміняти. 2:1 - блискуча перемога "Черкаського Дніпра"!
16.04.2018 09:15