"Черкаський Дніпро" розпочав підготовку до другого кола чемпіонату України в Першій лізі

16 січня футболісти команди майстрів «Черкаський Дніпро» продовжили підготовку до другої частини Чемпіонату України серед команд Першої ліги сезону 2017/18. Про це інформує прес-служба футбольного клубу.
"Черкаський Дніпро" розпочав підготовку до другого кола чемпіонату України в Першій лізі

Втягуючий навчально-тренувальний збір пройде в Білозірській академії футболу з 16 по 30 січня. Незважаючи на погані погодні умови, перше тренування в новому році команда провела на газоні стадіону «Зоря». В подальшому на команду чекають заняття в тренажерному залі та на тренувальному полі. Деякі дні будуть включати дві повноцінні тренувальні сесії. Заплановано чотири контрольних матчі з представниками Першої ліги.

Головний тренер «Черкаського Дніпра» Ігор Столовицький розповів про початок першого навчально-тренувального збору команди у 2018 році.

"На цей період ми запланували провести чотири контрольних матчі. Це будуть хороші команди із Першої ліги. Я заздалегідь домовився із їхніми тренерами, аби мати можливість подивитися на що здатні мої футболісти після відпустки. Зрозуміло, що вони зараз не в оптимальних кондиціях після свят, але мені буде достатньо інформації, яку вдасться отримати за ці матчі. На перегляд з нами їдуть чотири футболісти, однак це ще не означає, що вони точно підпишуть контракт із клубом. Команда налаштована працювати, аби виправити ситуацію, в якій опинилася", - зазначив Ігор Столовицький.
17.01.2018 10:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter