"Черкаський Дніпро" змінив назву, почесного президента й переїхав у Білозір'я

Як інформують у ФК "Черкаський Дніпро", відбулися чергові загальні збори громадської організації футбольний клуб «Черкаський Дніпро», які розглянули низку організаційно-кадрових питань.

Зважаючи на спільне рішення представників громадськості міста Черкаси та громади села Білозір'я від 9 листопада 2014 року про об'єднання організаційних, матеріальних і фінансових ресурів футбольних клубів "Черкаський Дніпро" та "Зоря" та створення на цій основі більш потужної інфраструктури основного професійного клубу Черкащини, враховуючи відсутність фінансової підтримки футбольного клубу з боку підприємств різних форм власності міста Черкаси, змінено назву громадської організації футбольний клуб «Черкаський Дніпро» на «Об'єднаний футбольний клуб територіальних громад Черкащини «Черкаський Дніпро-Академія». Затверджено нову редакцію статуту. Підтверджено повноваження генерального директора Білоусова Сергія Вікторовича, який ще раніше був затверджений на цій посаді.

Збори розглянули заяву почесного президента футбольного клубу Бондаренко А.В., стосовно припинення ним виконання обов'язків почесного президента та задовольнили це прохання.

Одночасно збори обрали почесним президентом футбольного клубу керівника Корпорації «UKRAVIT» Ільченко Віталія Володимировича.
"Черкаський Дніпро" змінив назву, почесного президента й переїхав у Білозір'я

10 листопада «Черкаський Дніпро-Академія» проведе останній домашній матч у 2017 році. Підопічні Олександра Кирилюка, в рамках 21-го туру Першої ліги, зіграють проти ФК «Інгулець» (Петрове). Матч відбудеться о 14:00 на стадіоні «Зоря» в Білозір'ї.
01.11.2017 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter