БК "Черкаські Мавпи" здобув перемогу на Мемориалі Гаврилова

"Черкаські Мавпи" перемогли харківський Політехнік у заключному матчі Меморіалу Гаврилова – 82:77. До цього команда Максима Міхельмона здобула дві упевнені перемоги над "Запоріжжям" та Миколаєвом". Про це інформує прес-служба баскетбольного клубу.

У дебюті поєдинку харків’яни намагалися нам нав’язали свою гру. Перевага Політехніка доходила до 8 очок. За підсумками стартової чверті вона становила 6 балів. До перерви команда Максима Міхельсона скоротила цю різницю до 2 очок.

Втім харків’яни не бажали поступатися. Уперта боротьба в третій чверті зберегла практично рівні шанси на успіх на заключну 10-хвилинку.

Тон на вирішальну частину матчу задав слем-данк Івана Ткаченка. "Мавпи" поступово відірвалися, утримуючи 5-очкову перевагу. Харків’яни зберігали інтригу до останнього, скоротивши різницю до 2-х очок. Але відігратися після триочкового Кольченка Політехнік вже не встиг. Відзначимо упевнені дії у цьому матчі нашого капітана, Олександр Кольченко був блізьким до трібл-даблу: 16 очок, 8 підбирань та 8 передач!

Відзначимо і черговий результативний матч Станіміра Маринов. Цього дня болгарський легіонер здобув 20 очок.

Третя перемога Черкаських Мавп в трьох матчах забезпечила нам загальну перемогу на турнірі.

У попередніх поєдинках Мавпи здолали Запоріжжя-ZOG (75:65) та Миколаїв (95:69).
26.09.2017 15:05