У Білозірській академії футболу відкрили відділення з футзалу

Як інформують в ФК "Черкаський Дніпро", на вихідних у Білозірській академії футболу відкрито відділення з футзалу. На одне відділення з футзалу на Черкащині стало більше.
У Білозірській академії футболу відкрили відділення з футзалу

На цій урочистій події були присутні президент Асоціації футзалу України Сергій Владико, президент корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Черкаський Дніпро» Володимир Лашкул і президент Федерації футзалу Черкаської області Юрій Гончаров. Президент Асоціації футзалу України привітав керівництво, адміністрацію і тренерський склад Академії, її вихованців та усіх присутніх із ще одним кроком вперед – відкриттям відділення футзалу. - У Білозірській академії футболу завдяки Лашкулу Володимиру Григоровичу створені усі необхідні умови для виховання футболістів для гри у великий футбол і на футзальних майданчиках. Я переконаний, що позитивні результати не змусять себе чекати, - відзначив Сергій Владико.
У Білозірській академії футболу відкрили відділення з футзалу

Варто додати, що у спортивному залі Академії покладене сучасне спеціальне покриття. Високу якість «газону» на собі відчули учасники матчу: ФШМ ФК «Явір» (Черкаси) – Білозірська академія футболу. Нагадаємо, що на добу раніше відділення футзалу було відкрите у Черкасах на базі КДЮСШ №1.
25.09.2017 20:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter