Черкаський Дніпро: Заступник мера Черкас Коломоєць запропонував створити не футбольний, а "спортивний клуб "Черкаський Дніпро"

Черкаський Дніпро: Заступник мера Черкас Коломоєць запропонував створити не футбольний, а "спортивний клуб "Черкаський Дніпро" Як інформують у ФК "Черкаськй Дніпро", серпень 2017-го для адміністрації футбольного клубу був досить напруженим і хвилюючим.

Адміністрація клубу перебувала у центрі інформаційних дискусій, або навіть можливо сказати, що це були війни стосовно майбутнього команди майстрів та питань, що вивчалися робочою групою міської ради, яка відпрацьовувала пропозиції по створенню муніципального футбольного клубу. Незважаючи на досить несприятливий мікроклімат для творчої роботи і позитивних досягнень, що були створені навколо адміністрації клубу з подачі містечкових порадників адміністрація витримала тиск і при підтримці Корпорації МФСО «ФК «Черкаський Дніпро» і її президента Лашкула В.Г. забезбечила фінансування участі команди майстрів у Чемпіонаті України серед команд Першої ліги.

Поки що команда тримається в кінці пелетону другого за рангом Всеукраїнського турніру професіонального футболу. Але головне - команда збережена і Черкащина представлена у Професіональній футбольній лізі України. Дії робочої групи міської ради очолюваної заступником міського голови Коломойцем І.А. ніяк не сприяли накопленню позитиву навколо питання про створення муніципального футбольного клубу.

В результаті І.А Коломоєць підписав службову записку на ім'я міського голови Бондаренко А.В з пропозицією створити комунальне підприємство Черкаської міської ради «Спортивний клуб «Дніпро». Зверніть увагу, не футбольний клуб, а спортивний клуб...? Більш глибокий аналіз документів поданих на адресу міського голови Бондаренко А.В свідчить про те, що Коломоєць І.А та інші учасники робочої групи взяли курс на знищення професіонального футболу у місті Черкаси та області і звичайно на знищення команди майстрів. Але, як говорять: «собаки гавкають, а караван іде».
07.09.2017 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter