Черкаські веслувальники здобули високі нагороди у Німеччині та Україні

Черкаські веслувальники здобули високі нагороди у  Німеччині та УкраїніЧеркаським веслувальникам не було рівних на всеукраїнських та міжнародних водних доріжках. Високі результати продемонстрували як юні спортсмени, так і ветерани.
У німецькому Бранденбург-на-Гафелі відбулись змагання серед ветеранів веслування «Canoe Sprint Masters Competitions». Черкаси представив Олексій Нагуляк, який у різних дисциплінах виборов дві золоті, срібну та бронзову медалі. Для нього це не перший чемпіонат світу серед майстрів (ветеранів).
Троє черкаських спортсменів дитячо-юнацької спортивної школи з веслування боролися за нагороди Міжнародних героїко-патріотичних змагань для дітей і ветеранів з веслування на байдарках і каное «Пам'ять». Веслувальну першість відбулися на спортивній базі «Зеніт», що розміщена на Трухановому острові. У змаганнях брали участь найсильніші команди України та Білорусії. У результаті Дар’я Пелипас стала переможницею на дистанції 1000 м, кращим серед хлопців на цій же дистанції був Артем Іщенко. Ярослав Кононенко впевнено посів високе сьоме місце серед 42 учасників, розповідають у черкаській міській раді .
14.09.2012 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter