У Черкасах пройдуть "Богатирські ігри", "Ярмарок спорту" та "Дивогонка" для дітей

У Черкасах пройдуть "Богатирські ігри", "Ярмарок спорту" та "Дивогонка" для дітейГрандіозне свято спорту відбудеться у Черкасах на Соборній площі найближчими вихідними. У суботу, 15 вересня, у місті пройдуть «Ярмарок спорту» та «Богатирські ігри». Спортивне дійство відбуватиметься у рамках Олімпійського тижня та з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Початок свята об 11 годині, розповіли у черкаській міській раді. Цього ж святкового дня проходитиме унікальний спортивний проект для дітей – «Дивогонка», до якого на сьогодні вже долучилося 20 міст України.
Під час Ярмарку спорту працюватиме 21 спортивний майданчик, де протягом чотирьох годин відбуватимуться показові виступи, майстер-класи, навчання із залученням видатних спортсменів міста, переможців та призерів чемпіонатів Світу, Європи, України.
«Дивогонка» відбудеться у Дитячому парку об 11:00. Цей захід має на меті всебічний розвиток дітей і молоді та популяризацію здорового способу життя. У змаганні «Дивогонка» можуть узяти участь діти від 5 до 14 років. Для участі вони обов’язково повинні мати з собою велосипеди. Реєстрація учасників відбувається на місці (в Дитячому парку) з 10:00.
На спортивному святі діти та батьки зможуть ознайомитись з діяльністю спортивних шкіл і секцій, отримати довідкову інформацію та поради професіоналів, що допоможуть обрати той вид спорту, який сподобається їм найбільше.
13.09.2012 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter