Головний тренер "Черкаського Дніпра": Хто мені сьогодні може сказати, що Черкаси - це футбольне місто? Ніхто

Головний тренер "Черкаського Дніпра": Хто мені сьогодні може сказати, що Черкаси - це футбольне місто? НіхтоЯк інформують у ФК "Черкаський Дніпро", головний тренер ФК «Черкаський Дніпро» Олександр Кирилюк на післяматчевій прес-конференції прокоментував результат стартової гри проти «Кременя»:

- Зрозуміло, що команда проявила характер і волю до перемоги для того, щоб зрівняти рахунок у матчі. Сьогодні багато чого хотілося б сказати. У мене просто немає слів. Я радий, що сьогодні на прес-конференцію прийшла певна кількість людей, може питання якісь задати, щось запитати. Я вам скажу так. Треба було ці питання ставити набагато раніше, коли тільки закінчився минулий сезон. Ви самі бачили яка у нас команда на сьогоднішній день. У першій лізі нам буде дуже і дуже важко. Я так думаю, що якщо б ми почали цю розмову раніше, з боку журналістів, уболівальників, то у нас в місті була б команда сильніше. А так, це слава Богу, що ми сьогодні перемогли. А якби 0:2 або 0:3 і сьогодні дуже багато бруду було б вилито на мене, на команду, на цих молодих хлопців. Тому, я б хотів, щоб не тільки Лашкул займався футболом у місті Черкаси, а щоб футболом займалися всі.

Ми говоримо, що ця команда - обличчя міста і області, тому мабуть всім треба брати участь у цьому проекті. І не дивитися, що є Лашкул, ще хтось. Ось він нехай вкладає, нехай займається. Так, є частка участі і міської влади, і обласної. Але ви ж бачите, що для футболу цього мало. Потрібна консолідація всіх цих людей і напрямків. Тоді у місті буде команда. Зрозумійте, я вже багато разів говорив про те, що у нас немає стабільності. І найголовніше, що ми не можемо сказати, що ми футбольне місто. Хто мені сьогодні може сказати, що Черкаси - це футбольне місто? Ніхто. А все тому, що немає стабільності. Команда сахається то вниз, то десь наверх потім дереться. Ми повинні прагнути до того, щоб через 5-10 років люди могли з впевненістю сказати що Черкаси - футбольне місто. Воно ж усе за рік не робиться. А про гру я сьогодні говорити не хотів би. Сьогодні можна тільки подякувати футболістам за те, що вони є в цій команді.

У мене було кілька пропозицій гравцям з чемпіонату області. Ви думаєте вони хочуть йти грати тут? Ні, не хочуть. Ну так потрібно всім задуматися, чому така ситуація? Чому ми цих пацанів, молодиків зараз кидаємо під танки? Напевно всі дорослі дядьки зараз повинні подумати над цим питанням. Вони повинні поетапно входити в цей дорослий футбол.
17.07.2017 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter