Сьогодні Черкаси вдарили аматорським велопробігом по одаричевому бездоріжжю

Сьогодні Черкаси вдарили аматорським велопробігом по одаричевому бездоріжжюУ Черкасах відбувся наймасовіший європейський аматорський велопробіг «Спорт для всіх – єднає Україну!», розповідає Черкаський спорт
На день Черкаси перевтілилися у велостолицю країни. Один із етапів Всеукраїнської велоестафети «Спорт для всіх – єднає Україну!» прийняло наше місто. Близько сотні велосипедистів із різних куточків країни долучилися до цього заходу. Ця велоестафета проводиться уже восьмий рік поспіль та охоплює всі регіони України.
«Велотур дуже популярний, і важливий не тільки як спортивна подія, він має стати національною гордістю, ще одним поштовхом до спортивної самореалізації із дійсненян мрій. Кожен учасник відчуває гордість не тільки за себе й своїх друзів, з якими він подолав таку велику відстань, але й вдячність численним вболівальникам, які допомагали їм долати труднощі й перешкоди, супроводжували своєю підтримкою протягом усієї подорожі», – зазначають організатори велоестафети.
Цього року велопробіг проходить за трьома маршрутами одночасно, а саме: з Тернополя, Хмельницька, Вінниці, Луганська, Севастополя та Одеси велосипедисти прямують до Києва. Кожна команда велосипедистів провезе через усю країну прапор своєї області та встановить його на фінальній точці – у Києві.
«Я приєднався до цієї колони у попередньому місті. Енергетика неймовірна, не впевнений чи буду їхати з ними до кінця, проте намагатимуся триматися на рівні. Такі заходи дуже важливі для популяризації спорту. Сподіваюся, що наступного року долучуся до цієї велоестафети разом із сином», – розповідає Олександр Суріков, учасник велоестафети.
У Черкасах велосипедистів зустріли гостинно та приязно. Місцеві активісти та прихильники здорового способу житті вітали гостей теплими усмішками, рукостисканням та вигуками.
«Я вперше присутній на ось такому заході. Враження та емоції просто зашкалюють. Вражає витримка та фізична витривалість учасників, адже проїхати таку дистанцію не легко. Вирішив, що продам свій гірський велосипед та куплю легший для професійних занять велоспортом аби долучитися до цього заходу у наступному році», – ділиться Дмитро Черняк, черкащанин.
Усеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх – єднає Україну!» уже традиційно приурочена до Дня фізичної культури та спорту України. Триватиме цьогорічний велопробіг аж до 8-го вересня, а розпочався він 31-го серпня. Загальний кілометраж маршруту 5000 км. За задумом організаторів велоестафети «Спорт для всіх – єднає Україну!» на останньому, фінішному, етапі колона велосипедистів буде налічувати не менше 350-ти учасників та добровольців, які приєдналися до них у інших містах країни. Як запевняють організатори, всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх – єднає Україну!» є наймасовішим європейським аматорським велопробігом.
07.09.2012 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter