Черкаси проведуть Ярмарок спорту

Черкаси проведуть  Ярмарок спорту15 вересня у Черкасах з нагоди Дня фізичної культури і спорту та в рамках Олімпійського тижня вперше відбудеться «Ярмарок спорту». Місце проведення – площа Соборна. Захід організовує Черкаська міська рада спільно зі спортивними федераціями міста, спортивними клубами та дитячо-юнацькими спортивними школами.

– Ярмарок спорту – масштабна акція, спрямована на популяризацію черкаського спорту. Головною метою нашого заходу є залучення до занять фізичною культурою та спорту якомога більшої кількості дітей та підлітків шляхом популяризація видів спорту та здорового способу життя, – розповідає начальник відділу фізичної культури та спорту Черкаської міської ради Олександр Гаврилов.
Під час Ярмарку працюватиме 21 спортивний майданчик, на яких протягом чотирьох годин відбуватимуться показові виступи, майстер-класи, навчання з залученням видатних спортсменів міста, переможців та призерів чемпіонатів Світу, Європи та України.
На заході буде представлено понад 30 видів спорту, розповіли у черкаській міській раді. Діти та батьки зможуть ознайомитись з діяльністю спортивних шкіл, федерацій та секцій на виставкових стендах, отримати корисну інформацію та поради від професіоналів. А відтак – зможуть обрати для себе той вид спорту, який сподобається найбільше.
03.09.2012 10:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter