20 лютого відбудуться позачергові збори ГО "ФК "Черкаський Дніпро". Лашкул збирається у відставку?

20 лютого відбудуться позачергові збори ГО "ФК "Черкаський Дніпро". Лашкул збирається у відставку?20 лютого в конференц-залі "Готельного комплексу "Дніпро" відбудеться спільне засідання позачергових загальних зборів повноважних учасників громадської організації «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро». Про це йдеться в розпорядженні президента ГО "Футбольний клуб "Черкаський Дніпро" Володимира Лашкула.

Під час зборів учасники говоритимуть про підсумки організаційно-відновлюваного зборів ФК "Черкаський Дніпро" і формування заявок «Черкаського Дніпра» і команди U-19 на участь у другій частині Чемпіонату України з футболу сезону 2016/2017 рр. та про організацію навчально–тренувального збору на Кіпрі з 23 лютого по 9 березня 2017 року.

Крім того, учасники заслухають про організацію чергової хвилі маркетингу ринку в місті Черкаси, Черкаській області та Україні з метою визначення спонсорів та партнерів футбольного клубу «Черкаський Дніпро».

За інформацією з ФК "Черкаський Дніпро", з великою долею ймовірності, під час зборів президент Корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» та громадської організації «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» Володимир Лашкул подасть у відставку за "станом здоров`я".

14.02.2017 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter