Черкаси приймуть Суперфінал Європейської юнацької баскетбольної ліги

Черкаси приймуть Суперфінал Європейської юнацької баскетбольної ліги«Черкаські Мавпи-96» стануть господарями Суперфіналу Європейської юнацької баскетбольної ліги. Нещодавно став відомий повний календар головних клубних юнацьких змагань Центральної та Східної Європи. Традиційно, кращі колективи континенту зіграють в Євролізі три тури, після чого визначать чемпіона в Суперфіналі.

У черговий раз боротьбу за нагороди розпочнуть і «Черкаські Мавпи-96». Цьогоріч фінальну частину цих змагань побачать в Черкасах. Саме в нашому місті на початку травня і розіграють переможний кубок.
Олександр Нагорний, президент МГО «БК«Країна Баскетболія»: «Ми дуже раді, що зможемо прийняти фінал такого рівня. Насправді, те, що нам віддали фінальну частину, підкреслює визнання організаційних здібностей нашого клубу та міста. Ми вже тричі приймали тури юнацької Євроліги і було це в різних вікових групах (1994, 1995, 1996-го р.н.) і всі ці змагання пройшли на високому організаційному рівні. Переконаний, що Суперфінал буде також організований на належному рівні.
В минулому році домашній паркет допоміг "Черкаським Мавпам-96" святкувати успіх в I-му турі ЄЮБЛ
Зважаючи на те, що «Черкаські Мавпи-96» будуть господарями Суперфіналу, вони автоматично отримують прописку в головній стадії змагань ЄЮБЛ. Тож три тури чемпіонату для команди Максима Міхельсона матимуть більше тренувальний, ніж турнірний характер. Свій перший тур в Євролізі черкаська команда розпочне 25 жовтня в російських Хімках. Точна дата черкаського Суперфіналу поки уточнюється.
Нагадаємо, що «Черкаські Мавпи-96» вже двічі брали участь у Суперфіналі ЄЮБЛ – в 2010-му році вони посіли шосте місце, а в 2012-му – п’яте.
22.08.2012 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter