Чигирин приймає збірну команду України з боксу серед жінок-молоді та юніорок

Чигирин приймає збірну команду України з боксу серед жінок-молоді та юніорокДва тижні на базі Чигиринської ДЮСШ проходитиме навчально-тренувальний збір команди України з боксу серед жінок-молоді та юніорок із підготовки до чемпіонату Європи, розповідають у Чигиринській районній державний адміністрації.

Тридцять сім юних спортсменок із різних куточків України готуватимуться до відповідальних європейських змагань під керівництвом старшого тренера штатної збірної команди Сергія Даниліва та інших тренерів.

Заступник голови Чигиринської райдержадміністрації Василь Турик привітав учасників зборів на благодатній Чигиринській землі й побажав провести час не тільки в тренувальному залі, а й ознайомитися з мальовничими історично багатими куточками Богданового краю.

– Цьогоріч відзначаємо 500 років із дня заснування міста Чигирина. Тож у вас є можливість ознайомитися з оновленою експозицією музею Богдана Хмельницького, побувати в Резиденції Великого Гетьмана й відчути нескорений козацький дух, яким пройнятий кожен куточок міста, – сказав Василь Григорович під час зустрічі з юними боксерами.
21.08.2012 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter