У Білозір`ї під Черкасами відкрили Академію футболу

Академія футболу в Білозір’ї запрацювала на повну. Як інформують у Черкаській ОДА, тут відкрили її навчально-тренувальний комплекс. Обласний керманич назвав цей проект інвестиціями в дітей і в розвиток футболу на Черкащині.

У Білозірської академії футболу вже є півтори сотні вихованців. А це – три основні команди та дитячі групи початкової підготовки. Тепер для юних футболістів є всі зручності.
У Білозір`ї під Черкасами відкрили Академію футболу

– Це повноцінний інфраструктурний об’єкт, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Я вдячний інвесторам, Володимиру Лашкулу за цей начально-тренувальний комплекс, за Академію футболу. Тут Черкащина виховує своїх професійних гравців, і це надважливо! Цей об’єкт цінний і для розвитку Білозірської громади – першої об’єднаної територіальної громади в Україні. Де є інвестор, де є перспективні проекти – там є життя, там є розвиток.
У Білозір`ї під Черкасами відкрили Академію футболу

Цей навчально-тренувальний комплекс будували два роки. Першою чергою об’єкта став стадіон просто неба. У проект інвестовано понад 30 млн грн.
У Білозір`ї під Черкасами відкрили Академію футболу

– Академія футболу «Зоря – Черкаський Дніпро» діє вже третій рік, – говорить її керівник Сергій Лашкул. – Нам уже вдалося створити сильний тренерський колектив. Умови, що тепер тут є, дають можливість зібрати найперспективніших дітей із усієї області. Наша заповітна мета – сформувати резерв для команди майстрів «Черкаського Дніпра». А, можливо, наші вихованці колись захищатимуть кольори Національної збірної України із футболу.
24.11.2016 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter