У Черкасах презентували корпорацію «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро»

27 грудня в Черкасах відбулася презентація новоствореної корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро». Про це інформує прес-служба футбольного клубу.

На презентації були присутніми Голова Черкаської обласної держадміністрації Юрій Ткаченко, міський голова м. Черкаси Анатолій Бондаренко, голова Опікунської ради ФК «Черкаський Дніпро» Наталія Кравцова, голова правління ПАТ «Банк Михайлівський» і почесний президент ФК «Черкаський Дніпро» Ігор Дорошенко, перший заступник голови Федерації футболу Черкаської області Володимир Фощій. Також на презентацію були запрошені і взяли у ній участь футболісти, тренери команди майстрів «Черкаський Дніпро», керівництво, адміністрація клубу, директора ДЮСШ м.Черкаси і Черкаської області, представники аматорських футбольних команд області, футбольний актив регіону, представники засобів масової інформації.

У Черкасах презентували корпорацію «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро»


Президент корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» Володимир Лашкул ознайомив із структурою управління новоствореної юридичної особи та витягом із статуту Корпорації. Було акцентовано увагу, що головною метою діяльності футбольного клубу є забезпечення зростання рівня і масовості футболу на основі покращення фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи серед дітей, юнацтва та дорослих громадян, які проживають у місті Черкаси та громадах Черкаській області шляхом виховання власного резерву з числа юних футболістів–вихованців спортивних шкіл та аматорських футбольних команд регіону.

– Ідея створення такої юридичної особи, як корпорація «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» визрівала ще з початку 2015-го року. Адже фінансування футбольних клубів із-за складної економічної ситуації в країні – це питання непросте. Ми від початку розглядали створення Корпорації, як механізм для підтримки команди майстрів «Черкаський Дніпро» і розвитку футболу на Черкащині. На сьогодні втілили ідею в життя, Корпорація зареєстрована, – розповів на презентації президент корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» Володимир Лашкул. – Я розглядаю новостворену корпоративну структуру, як локомотив футбольного руху у Черкасах та в Черкаській області. І я переконаний, що спільно з Федерацією футболу в Черкаській області, спільно з небайдужими однодумцями, ми здатні по-новому підходити до футбольної справи і зможемо вирішувати питання на більш високому рівні. Працює Білозірська сільська академія футболу для дітей і юнацтва Черкаського району Черкаської області, а в перспективі сподіваємось відкрити таку Академію футболу у Черкасах. Ми маємо намір виховати ціле покоління спортсменів, які будуть займатись футболом професіонально, а довкола них буде багато любителів футболу, уболівальників і просто дітей, які будуть зміцнювати у грі своє здоров’я. Разом з тим, команда майстрів «Черкаський Дніпро» – наша основа. Ми повинні дбати про команду і дійти до Прем’єр-ліги України. Ми розуміємо, що не можна стояти на місці, слід увесь час рухатись, як на футбольному полі.

29.12.2015 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter