У Черкасах пройшли фінали Всеукраїнського турніру з фехтування на шаблях

9 січня в черкаському ТРЦ "Любава" пройшли фінали Всеукраїнського турніру з фехтування на шаблях. Це перший в історії України турнір найсильніших фехтувальників країни. Свою майстерність у фіналі продемонстрували представники майже всіх регіонів України.

На фінальну фехтувальну доріжку вийшли чотири представниці прекрасної статі: Діана Залевська (Черкаси) – майстер спорту України, багаторазова Чемпіонка України та Кубків Світу; Марія Цимбота (Нетішин, Хмельницької області) – майстер спорту України, призерка чемпіонатів України та Кубків Світу; Юлія Бакастова (Київ) – майстер спорту України, чемпіонка України; Маргарита Смирнова (Одеса) – майстер спорту України, призерка Чемпіонату України. Серед чоловіків фінал розіграли Богдан Платонов (Миколаїв, майстер спорту України, чемпіон України, Європи та світу), Костянтин Воронов (Одеса, майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон України, світу та Європи), Євгеній Трифанов (Крим, майстер спорту України, чемпіон України) та Євгеній Капустян (Черкаси, майстер спорту України, чемпіон України, призер Кубків Світу).
У Черкасах пройшли фінали Всеукраїнського турніру з фехтування на шаблях

У наполегливій боротьбі, де спортсмени фехтували до 15 ударів, перемогу у жінок святкувала представниця Черкас Діана Залевська, яка здолала суперницю із Одеси Маргариту Смирнову із рахунком 15:7. У чоловіків чемпіоном став представник Миколаєва Богдан Платонов, який у фіналі зустрівся із черкасцем Євгеном Капустяном, перемігши із рахунком 15:13.

Змагання стали останнім відбірковим етапом на чемпіонат Європи, який пройде з 27 лютого у Словаччині та чемпіонатом світу, який пройде з 27 березня в Узбекистані. Черкащину у національній збірній команді України будуть представляти Євген Капустян, Олександр Каракай та Діана Залевська.

Ігор Волошин
12.01.2015 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter