Юні черкаські веслувальники здобули 12 нагород на чемпіонаті України в Ковелі

Юні черкаські веслувальники здобули 12 нагород на чемпіонаті України в Ковелі Як інформують у Департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, з 25 по 28 червня проходив у Ковелі (Волинська область) проходив Чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед юнаків та дівчат 1998-2001 років народження. Понад 500 спортсменів представили команди 19-ти областей України. Честь Черкас на змаганнях відстоювали вихованці дитячо-юнацької спортивної школи з веслування.

Черкаські веслувальники 12 разів піднімались на п'єдестал пошани чемпіонату України. Про це інформує у мережі Фейсбук директор черкаської ДЮСШ з веслування Катерина Коваленко. Для багатьох хлопців та дівчат змагання стали першою пробою сил на найвищому рівні.

Найбільшу кількість нагород з черкасців здобув Ігор Совгира – дві золотих у байдаці-двійці на 1000 м і на 200 м та одну срібну нагороду в одиночці на 1000 м.

Найменша представниця нашої команди Валерія Шарова також тричі піднімалась на п'єдестал пошани – в каное-одиночці на 200 м вона була другою та третьою на дистанції 500 м, а в естафеті 4х200 м в байдарці спортсменка зайняла третю сходинку.

Олена Бакун та Влада Руденко завоювали бронзу у байдарці-двійці на дистанції 200 м та бронзу в естафеті 4х200 м. Марія Кобилинська приміряла бронзу в естафеті 4х200 м у байдарці-одиночці. Також «золото» нашій команді принесла Дар’я Пелипась у байдарці-двійці на дистанції 200 м.

– Вітаю наших переможців та призерів зі здобутками, які гідно представили нашу ДЮСШ з веслування на чемпіонаті України, – наголошує директор черкаської ДЮСШ з веслування Катерина Коваленко. – Дуже пишаюсь ними та чекаю вже нових перемог уже із Всеукраїнських зональних змагань «Стрімкі човни», які пройдуть 4-6 липня у столиці.

Окрім Черкас нашу область на змаганнях представили спортсмени Сміли та Умані.
02.07.2014 08:35