В Ювілейному парку з мосту кохання зістрибнула 21-річна дівчина

В Ювілейному парку з мосту кохання зістрибнула 21-річна дівчина Минулого понеділка в Черкасах о 19.30 в парку "Ювілейний" загинула 21-річна дівчина. Як інформує gazeta.ua, її мертвою знайшли під "Мостом кохання", висота якого дорівнює 10-поверховому будинку.
"Та з цього мосту скільки вже людей стрибало. На моїй пам'яті, не менше 10 випадків. Ну, раз на рік точно хтось вбивається. Але про цю трагедію я не чула, бо в понеділок був вихідний", - каже продавщиця 57-річна Валентина Тищенко, що торгує солодощами посеред парку.
"Міст кохання" побудували у 70-х роках. Розташований майже на краю парку. З його висоти відкривається панорама Дніпра. Зварену металеву конструкцію поставили над яром, який заріс деревами. Внизу проходить асфальтована доріжка. На неї і впала дівчина.
"Щоб стрибнути із конструкції, треба вилізти на поручні, а вони десь понад метр висотою. Очевидно, трималася за стовп ліхтаря, - припускає пенсіонер Віктор Трохимов, що дивиться вниз. Може б уже доварили вищу огорожу чи щось інше робили би".
Директор "Дирекції парків" Олександр Радуцький каже, що був на місці трагедії разом з правоохоронцями.
"Дівчина охайно одягнена, волосся темне. Мені важко це згадувати. За шість моїх років, що я тут працюю, щовесни хтось вчиняє самогубство. Тому будемо прилаштовувати під мостом спеціальну сітку. Щоб її краї з обох сторін виступали не менш ніж на 2,5 м. Вже замовили проектну документацію і вибрали зразок сітки. Плануємо все зробити до наступної весни", - каже Олександр Романович.
В управлінні обласної міліції кажуть, що справу внесено до журналу єдиного обліку як самогубство.

Любов Карнарук
10.10.2013 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter