У Канівському районі 5-річний хлопчик загубився в лісі, поки дорослі шукали гриби

У Канівському районі 5-річний хлопчик загубився в лісі, поки дорослі шукали гриби За інформацією управління ДСНС в Черкаській області, 3 жовтня близько 15 години у листяному лісовому масиві неподалік сіл Поташня та Таганча Канівського району під час збору грибів загубився 5- річний хлопчик.
На «тихе полювання» дитина пішла разом із дорослими, мамою та бабусею. Близько 15 години, коли дорослі, зустрівши знайомих, зупинилися обмінятися новинами, хлопчик, продовжуючи шукати гриби, відійшов у бік та заглибився у ліс.
Мати з бабусею, помітивши, що хлопчика немає, одразу почали його пошуки, але дитину не знайшли. Зрозумівши що без сторонньої допомоги не обійтись, о 15 годині 25 хвилин мати за телефоном «101» звернулася до служби порятунку міста Канева.
На місце виїхали 29 співробітників Канівської пожежно-рятувальної частини, до яких долучилися 15 співробітників ДП «Корсунь-Шевченківський держлісгосп» та 19 міліціонерів з Канівського МВ УМВС України в Черкаській області. До пошукових робіт також було залучено волонтерів Канівської козачої сотні та добровольців із числа місцевих жителів сіл Поташня та Таганча у кількісті 50 чоловік.
Пошуки були ускладнені густим листяним лісом, а також тим, що дитина, маючи вади мовлення, не могла відгукнутися на крики дорослих.
Прочесавши кілька гектарів лісового масиву, о 17 годині 12 хвилин, неподалік лісової дороги, на відстані 4 кілометри від місця зникнення хлопчика було знайдено. Стан здоров’я 5-річного Артема задовільний, медичної та психологічної допомоги він не потребує.
04.10.2013 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter