Коротке замикання на електропідстанції Монастирища: 40 населених пунктів залишилися без світла

Коротке замикання на електропідстанції Монастирища: 40 населених пунктів залишилися без світла 28 вересня близько 11:05 до Монастирищеського підрозділу ДСНС надійшло повідомлення про задимлення на місцевій електричній підстанції.
Як інформують в управлінні ДСНС в Черкаській області, на електричній підстанції потужністю 150 кВ сталося коротке замикання електричної мережі. Нештатна ситуація призвела до спрацювання автоматичної системи захисту, яка одразу повністю відключила на об’єкті енергоживлення.
У результаті інциденту було частково порушено електропостачання 40 населених пунктів району, серед яких місто Монастирище та с.м.т. Цибулів. Кількість відключених від електрики абонентів становила 39,7 тисяч. Жертв та постраждалих у наслідок події немає.
Відключення від електропостачання не позначилось на функціонуванні соціально значимих об’єктів та об’єктів життєзабезпечення району, одразу після відключення усі вони перейшли на роботу від автономних джерел енергопостачання.
Наразі на електростанції працюють 7 аварійних бригад Уманських та Монастирищенських районних електромереж.
Станом на 13.00 відновлено енергопостачання до 35 населених пунктів району. Без електроенергії залишаються 5 населених пунктів, загальна кількість населення в яких становить 17, 3 тисяч громадян.
30.09.2013 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter